Dołącz do czytelników
Brak wyników

Sport

19 listopada 2019

Altrient - wysokowydajne suplementy diety partnerem regionalnym ‘The Toughest IRONMAN’ Triathlon race.

80

Altrient - wiodąca na świecie marka liposomalnych suplementów diety od tego roku i na kolejne dwa lata, podjęła współpracę partnerską z wydarzeniem IROMAN® Lanzarote2019 Innowacyjne żelowe formuły Altrient® po raz pierwszy pojawiły się w klubie La Santa, w strefie wystawców podczas tego wydarzenia i spotkały się z nie zwykłym zainteresowaniem uczestników wyścigu.

Mimo tego, iż produkty Altrient są marką niszową, nie masową, okazało się, że dla niektórych sportowców nie były nowością i są stosowane od dawna.

Ambasadorka marki Altrient®, Claire McGrath, mistrzyni świata i zawodniczka IFBB, dodała - „Zarząd marki Altrient zainwestował w ten wyścig ponieważ czują, że pasja sportowców, którzy podejmują takie wyzwania, idzie w parze z zaangażowaniem z jakim tworzone tworzone są i rozwijane te super wchłanialne liposomalne preparaty”.

Wyścig triathlonowy Lanzarote IM jest jednym z najtrudniejszych terenów, nazywany również Najtwardszym IRONMANEM (IM) na świecie, z ponad 2000 metrowym wzniesieniem.
Produkty Altrient mogą naprawdę dobrze współdziałać z treningami przygotowującymi do tak ekstremalnego wysiłku.
Zmuszając ciało do wykonywania wręcz ”nadludzkich” rzeczy, należy upewnić się, że jest ono odpowiednio odżywione i otrzymuje możliwie najwyższej jakości paliwo. Inwestycja w zdrowie jak i w najlepszej jakości suplementy muszą przynieść oczekiwane rezultaty oraz wymierne korzyści. Tim Orchard, dyrektor marki dodaje: „Jesteśmy bardzo podekscytowani, obserwując, że treningi oraz proces regeneracyjny sportowców uległy znacznej poprawie dzięki zastosowaniu naszych suplementów”.

Altrient, to wysokowydajne preparaty odżywcze zapewniające maksymalne wchłanianie i jednoczesne wsparcie wydajności jak i regeneracji organizmu po wzmożonym wysiłku.
To liposomalne suplementy w stu procentach wegańskie, bezglutenowe, które można przyjmować w trakcie zawodów lub sesji treningowej. Nie ulegają rozpadowi w żołądku pod wpływem soków trawiennych, dlatego też nie wpływają negatywnie na trawienie, są łagodne dla żołądka i odżywcze dla wątroby.
„Jeszcze jedno zmartwienie w dniu wyścigu. Ostatnią rzeczą, jakiej pragniemy, w dniu kiedy trzeba dać z siebie wszystko jest rozstrój żołądka. ”- wyjaśnia Claire McGrath.

Formuły Altrient obejmują przebadaną klinicznie liposomalną witaminę C, która wspomaga wydajność, regenerację mięśni i odporność po wyścigu.

Witaminy z grupy B są rozpuszczalne w wodzie i co za tym idzie, łatwo wydalane z organizmu. Zestaw witamin z grupy B Altrient®B z dodatkiem minerałów zamkniętych w liposomach to bardzo wygodny sposób na utrzymanie dziennego poziomu energii oraz wsparcie regeneracji organizmu.

Glutation Setria™ - jeden znajlepszych glutationów na świecie, zamknięty w opatentowanym fosfolipidowym liposomie LivOn Altrient to wyjątkowy suplement, który dostarcza ten cenny składnik wprost do wnętrza komórki naprawdę skutecznie. Niezastąpiony, podczas dużego wzrostu poziomu stresu oksydacyjnego.

Tim Orchard dopowiada: „Jesteśmy niesamowicie zainspirowani nadludzkim wysiłkiem wszystkich biorących udział w wyścigu IRONMAN Lanzarote. Wyjątkowym przeżyciem było obserwowanie tak wielu sportowców, zmuszających swoje ciała do podjęcia tak niesamowitego wyzwania i przekraczających linię mety z tak silnymi emocjami, ”.

Twórcy i zespół Altrient jest bardzo dumny z tego, że przez kolejne lata będą mogli wspierać to wyjątkowe wydarzenie oraz jego uczestników.

Produkty Altrient są dostępne we wszystkich dobrych sklepach ze zdrową żywnością, wybranych aptekach w całym kraju i za pośrednictwem strony internetowej autoryzowanego dystrybutora w Polsce http://vitallabs.pl, a także w partnerskich sklepach internetowych.

Do zobaczenia na IRONMAN Lanzarote 2020!

W związku z tym, że na Polskim rynku zaczęły pojawiać się produkty Altrient z nie ustalonych źródeł dystrybucji, informujemy, że autoryzowane produkty Altrient nie są sprzedawane za pośrednictwem platform sprzedażowych w Polsce tj Allegro czy Carrefour. Vitallabs Polska, nie ponosi odpowiedzialności za preparaty Altrient nabyte za pośrednictwem tych platform oraz za produkty nie posiadające polskiej etykiety z informacją Vitallabs Polska - Dystrybutor w Polsce.

Przypisy