Dołącz do czytelników
Brak wyników

Sport

19 listopada 2019

Altrient - wysokowydajne suplementy diety partnerem regionalnym ‘The Toughest IRONMAN’ Triathlon race.

256

Altrient - wiodąca na świecie marka liposomalnych suplementów diety od tego roku i na kolejne dwa lata, podjęła współpracę partnerską z wydarzeniem IROMAN® Lanzarote2019 Innowacyjne żelowe formuły Altrient® po raz pierwszy pojawiły się w klubie La Santa, w strefie wystawców podczas tego wydarzenia i spotkały się z nie zwykłym zainteresowaniem uczestników wyścigu.

Mimo tego, iż produkty Altrient są marką niszową, nie masową, okazało się, że dla niektórych sportowców nie były nowością i są stosowane od dawna.

POLECAMY

Ambasadorka marki Altrient®, Claire McGrath, mistrzyni świata i zawodniczka IFBB, dodała - „Zarząd marki Altrient zainwestował w ten wyścig ponieważ czują, że pasja sportowców, którzy podejmują takie wyzwania, idzie w parze z zaangażowaniem z jakim tworzone tworzone są i rozwijane te super wchłanialne liposomalne preparaty”.

Wyścig triathlonowy Lanzarote IM jest jednym z najtrudniejszych terenów, nazywany również Najtwardszym IRONMANEM (IM) na świecie, z ponad 2000 metrowym wzniesieniem.
Produkty Altrient mogą naprawdę dobrze współdziałać z treningami przygotowującymi do tak ekstremalnego wysiłku.
Zmuszając ciało do wykonywania wręcz ”nadludzkich” rzeczy, należy upewnić się, że jest ono odpowiednio odżywione i otrzymuje możliwie najwyższej jakości paliwo. Inwestycja w zdrowie jak i w najlepszej jakości suplementy muszą przynieść oczekiwane rezultaty oraz wymierne korzyści. Tim Orchard, dyrektor marki dodaje: „Jesteśmy bardzo podekscytowani, obserwując, że treningi oraz proces regeneracyjny sportowców uległy znacznej poprawie dzięki zastosowaniu naszych suplementów”.

Altrient, to wysokowydajne preparaty odżywcze zapewniające maksymalne wchłanianie i jednoczesne wsparcie wydajności jak i regeneracji organizmu po wzmożonym wysiłku.
To liposomalne suplementy w stu procentach wegańskie, bezglutenowe, które można przyjmować w trakcie zawodów lub sesji treningowej. Nie ulegają rozpadowi w żołądku pod wpływem soków trawiennych, dlatego też nie wpływają negatywnie na trawienie, są łagodne dla żołądka i odżywcze dla wątroby.
„Jeszcze jedno zmartwienie w dniu wyścigu. Ostatnią rzeczą, jakiej pragniemy, w dniu kiedy trzeba dać z siebie wszystko jest rozstrój żołądka. ”- wyjaśnia Claire McGrath.

Formuły Altrient obejmują przebadaną klinicznie liposomalną witaminę C, która wspomaga wydajność, regenerację mięśni i odporność po wyścigu.

Witaminy z grupy B są rozpuszczalne w wodzie i co za tym idzie, łatwo wydalane z organizmu. Zestaw witamin z grupy B Altrient®B z dodatkiem minerałów zamkniętych w liposomach to bardzo wygodny sposób na utrzymanie dziennego poziomu energii oraz wsparcie regeneracji organizmu.

Glutation Setria™ - jeden znajlepszych glutationów na świecie, zamknięty w opatent...

Pozostałe 70% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • 10 wydań czasopisma "bikeBoard"
  • Dodatkowe artykuły niepublikowane w formie papierowej
  • Dostęp do wszystkich archiwalnych wydań magazynu oraz dodatków specjalnych...
  • ...i wiele więcej!
Sprawdź

Przypisy