Dołącz do czytelników
Brak wyników

Otwarty dostęp

5 lipca 2019

Konkurs "Wyścigowy lipiec z bB"

394

Już jutro rozpoczyna się największy kolarski wyścig świata, my nie będąc obojętni na to wydarzenie postanowiliśmy zorganizować dla was najdłuższy konkurs w naszej historii, a w zasadzie to nawet dwa. W skrócie będzie to 21 emocjonujących dni, podczas których codziennie będą rozdawane nagrody. Na koniec TdF jeden z uczestników wygra oryginalną, żółtą koszulkę lidera!!!

Konkurs będzie rozgrywany na naszym Facebook-u, zatem śledźcie nasz profil i wygrywajcie. Zabawę zaczynamy 6 lipca punktualnie o 9:00 rano.

POLECAMY

Szczegóły:

- Co zrobić, aby wziąć udział?

Wystarczy prawidłowo wskazać zwycięzcę (imię, nazwisko, team) danego etapu , a w drugiej części konkursu zwycięzcę całego Tour-u  oraz czas w jakim uda mu się przejechać etap/trasę (godziny:minuty:sekundy). Swoje zgłoszenie należy umieścić w formie komentarza pod postem konkursowym. Przed oddaniem głosu zastanówcie się dobrze, bo każdego dnia możecie oddać tylko jeden głos i nie możecie go już edytować.

- Kto wygrywa?

Nasz konkurs składa się z dwóch części –  pierwszej poświęconej etapom i drugiej poświęconej klasyfikacji generalnej.  

W pierwszej trwającej przez cały czas TdF zwycięzcą etapowym zostaje osoba, która poprawnie wytypowała najszybszego zawodnika etapu i podała dokładny lub zbliżony czas przejazdu.
W drugiej zwycięzcą żółtej koszulki lidera zostaje osoba, która poprawnie wytypowała zwycięzcę klasyfikacji generalnej i podała dokładny lub zbliżony czas przejazdu całego TdF.

- Jak wybieramy zwycięzców?

W dniu etapu czekamy na wasze głosy pod postem między 9:00 a 14:00. Potem po podaniu oficjalnych wyników na stronie Wyścigu, weryfikujemy kto prawidłowo wskazał zwycięzcę i dalej kto podał czas przejazdu najbliższy rzeczywistym wynikom.

Zwycięzcę żółtej koszulki lidera wybieramy spośród zgłoszeń zamieszczonych pod specjalnym postem, który ukaże się 22 lipca o 9:00 rano. Zgłoszenia będzie można przekazywać do 23 lipca do godz. 13.00.

Ważne szczegóły dla obydwu części naszego konkursu:

Co do czasu - liczymy zarówno odchylenia w czasie na plus i na minus.

W przypadku dwóch lub więcej zgłoszeń wskaz...

Pozostałe 70% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • 10 wydań czasopisma "bikeBoard"
  • Dodatkowe artykuły niepublikowane w formie papierowej
  • Dostęp do wszystkich archiwalnych wydań magazynu oraz dodatków specjalnych...
  • ...i wiele więcej!
Sprawdź

Przypisy