Dołącz do czytelników
Brak wyników

Poznaj magazyn bikeBoard!

Od ponad dwudziestu lat testujemy sprzęt i odzież, radzimy jak trenować, podpowiadamy jak ulepszać rower. Opisujemy najciekawsze trasy w Polsce oraz zamieszczamy relacje z wypraw na drugi koniec świata.

Każde wydanie to około 120 stron informacji, testów, porównań i relacji tworzonych dla osób, które poważnie traktują swoje rowerowe hobby.

Roczna prenumerata to 10 wydań miesięcznika a archiwum obejmuje ponad 30 wcześniejszych numerów czasopisma.

W bikeBoard zamieszczamy:

Testy

Dla wielu Czytelników to najważniejsza zawartość naszego czasopisma. Rocznie testujemy nawet 200 rowerów dostępnych na polskim rynku, podajemy ich rzeczywiste parametry, masy i sztywności - sami dokonujemy pomiarów, gdyż informacje katalogowe podawane przez producentów często są nieprecyzyjne.

Na łamach czasopisma znajdziesz również dział Ekwipunek, a w nim mnóstwo recenzji i porównań akcesoriów i osprzętu. Od gripów, przez koła, po ubrania – piszemy o nowościach i doradzamy przy zakupach.

Miejsca

Rowery to przede wszystkim przygoda! Wypad w trasę to dla nas nie tylko pasja, ale również najlepsza okazja do wypróbowania sprzętu w jego naturalnych warunkach. Przy okazji polecamy najciekawsze miejsca do rowerowych wypraw i opowiadamy Wam o naszych wycieczkach. Oczywiście, nie zabraknie relacji z imprez branżowych, wyścigów, maratonów i innych aktualności.

Publikując materiały najlepszych światowych fotografów pracujących dla branży rowerowej, inspirujemy do wypraw w najdalsze zakątki świata.

Porady

Bardzo obszerny dział, w którym każdy rowerzysta znajdzie coś dla siebie. To tutaj pojawiają się porady dotyczące dopasowania dla siebie sprzętu, ustawienia jego pracy a także wskazówki dotyczące treningu czy żywienia. Współpracujemy ze specjalistami z zakresu sportu, fizjoterapii oraz odżywiania posiadającymi praktykę współpracy z rowerzystami. Dzięki temu oferujemy praktyczną wiedzę poradniczą przydatną rowerzystom na każdym poziomie zaawansowania.

Kto tworzy czasopismo?

bikeBoard to przede wszystkim ludzie, rowerzyści, czytelnicy. Nasz zespół testowy tworzy 30 osób. Są wśród nas specjaliści od rowerów szosowych, enduro, a także ścigający się w maratonach pasjonaci MTB. Nie zostawiamy też z tyłu wiedzy o dynamicznie rozwijającym się rynku rowerów elektrycznych.

We współpracy z naszymi inżynierami i naukowcami z Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie w 2009 roku stworzyliśmy własne laboratorium testowe, które pozwala na maksymalny obiektywizm w ocenie jakości funkcjonowania powierzonego nam do testowania sprzętu, stanowi także doskonałe pole do śledzenia zmian technologicznych i tym samym pogłębiania naszej wiedzy.

Jeśli jesteś ciekawy prawdziwej opinii, a nie chcesz wierzyć wyłącznie producentowi, nasze testy na pewno przypadną Ci do gustu!

Nowość!

Dotychczas bardzo często zamawialiście pojedyncze numery z naszego archiwum: szukaliście testu konkretnego roweru, relacji z wyjazdu w konkretne miejsce, a czasem po prostu nie dostaliście konkretnego wydania w Empiku. Idąc z duchem czasu, chcemy zaproponować Wam wersję premium prenumeraty, gdzie obok standardowego, papierowego wydania, uzyskacie również dostęp do całego archiwum wydań od początku 2016 do dziś.

Dodatkowo, każde bieżące wydanie będzie również zamieszczane w archiwum jeszcze zanim ukaże się w druku! To doskonała propozycja dla każdego, kto chciałby poczytać nas mobilnie, chce mieć dostęp do wszystkich wydań lub dostać najnowszy numer przed innymi. Archiwum działa z wyszukiwarką, z która szybko znajdziesz interesujące Cię treści.

W ostatnim numerze m.in.:

  • Podwójny Everesting jest dla bab!
  • Everest Challenge. Kolarskie wyzwanie na czas zarazy nadal aktualne
  • Rapha Festive 500 – Świąt nie będzie!
  • Szwajcaria na ostro
  • (Co ) łaska sponsora
  • Sezon 2020 polskich drużyn kontynentalnych
  • Sportowcy i COVID-19: powrót do treningu po chorobie
  • Baza czy HIIT?
  • Stres oksydacyjny