Cannondale SuperSix EVO

Czwarta generacja najwyższej klasy roweru szosowego Cannondale'a jest najlżejszą i najbardziej aerodynamiczną wersją w historii.

Wprowadzony ponad dekadę temu SuperSix EVO stał się filarem Cannondale i pro peletonu, konsekwentnie reprezentując szczyt innowacji w wyścigach szosowych. SuperSix EVO z 2023 roku wyznacza punkt odniesienia dla prędkości i wydajności wyżej niż kiedykolwiek wcześniej.
 


Jest to zarazem pierwszy rower z nowej linii LAB71, produktów Cannondale reprezentujących najwyższy poziom rzemiosła i kulminację ponad pięćdziesięciu lat innowacji i doświadczenia w projektowaniu rowerów. LAB71 to nowa granica wydajności, osiągnięta dzięki zaawansowanej inżynierii, materiałom i wykończeniu. Rowery LAB71 wyglądają, angażują i działają jak żadne inne - a nowy LAB71 SuperSix EVO jest pierwszą z nich. Do stworzenia nowego LAB71 SuperSix EVO Cannondale zaangażował ten sam zespół aerodynamików i inżynierów, którzy stworzyli superszybki rower szosowy SystemSix, a przy projektowaniu nowego EVO zastosowali podobne, w pełni systemowe podejście. "Przeprojektowaliśmy SuperSix EVO, aby szybszy w każdym aspekcie" - mówi Sam Ebert, menedżer produktu rowerów szosowych Cannondale. "Kiedy opracowywaliśmy nowy SuperSix EVO, wiedzieliśmy, że musi być najwyższej klasy, jeśli chodzi o masę i aerodynamikę, ale co ważniejsze, musiał zachować cechy, które sprawiły że stał się legendą: prowadzenie, szybkość i niewiarygodnie płynną jazdę. Rezultatem jest maszyna ze zredukowanym oporem aero, jeszcze lżejsza od swojego poprzednika."
 

Przypisy