Autor: Redakcja

     

Działy
Wyczyść
Brak elementów
Wydanie
Wyczyść
Brak elementów
Rodzaj treści
Wyczyść
Brak elementów
Sortowanie

Kolejna edycja Metalkas Ocean Lava Triathlon Polska zakończona sportowym sukcesem

Podczas 16. edycji zawodów triathlonowych Metalkas Ocean Lava Triathlon Polska do mety dotarło niemal tysiąc zawodników z całej Europy. Zmierzyli się oni z trzema dystansami. Nie zabrakło również sportowych atrakcji dla dzieci.

Czytaj więcej

KTM e-KSPEDYCJA Bosch e-Powered – podsumowanie

W dniach 4-7 września już po raz drugi odbyło się spotkanie dla mediów realizowane wspólnie przez Bosch e-Bike Systems Polska oraz KTM bike industries. Oprócz wymiaru integracyjnego i przygodowego, w tym roku silny nacisk postawiono na intensywne szkolenia z zakresu nowości kolekcji obu sponsorów, uzupełnione jazdami testowymi na ścieżkach Babia Góra Trails w Zawoi. Całość zwieńczyła prawdziwa ekspedycja dookoła masywu Babiej Góry, najwyższego szczytu polskich Beskidów (1725 m npm), która miała na celu pokazać jak sprawdzają się rowery ze wspomaganiem elektrycznym na długim dystansie, bez asekuracji i bliskości ekip technicznych. W wydarzeniu wzięło udział czternastu przedstawicieli mediów z Czech i Polski.

Czytaj więcej

Nowy Trek Slash wspina się jak kozica i pędzi jak byk

Trek przedstawił nowy model Slash, który udowadnia, że rowery enduro typu high pivot, czyli z wysoką osią obrotu wahacza, są gotowe pędzić po ostrych zjazdach i potem frunąć pod górę, i tak okrążenie po okrążeniu. Najnowszy Slash wykorzystuje nową konstrukcję ramy, która czerpie z większego, masywniejszego Session, ale została przystosowana do żwawego kręcenia pedałami, dzięki czemu rozprawia się sprawnie ze skałami na zjazdach i chwyta każdej krawędzi na kamieniach podczas podjazdów. Zwiększa skok w porównaniu z poprzednikiem, oferując 170 mm skoku z przodu i z tyłu, i tylko czeka na żywiołową jazdę z kołami jak do MX (29 z przodu, 27,5 z tyłu), ale może też zostać wyposażony w 29-calowe, jeśli ktoś woli maksymalną prędkość, niekoniecznie zwinność na stromych odcinkach.

Czytaj więcej

Trans Varaita 2023

Od 2019 roku wyścig rowerów górskich Trans Varaita Bike przyciąga entuzjastów rowerów górskich z całego świata do odkrywania Doliny Varaita – teraz zbliża się jego 5. edycja.

Czytaj więcej

To była najbardziej wymagająca edycja w historii Poznańskiej Korby!

Bardzo trudne warunki na trasie, ekstremalny upał, piach i zmęczenie – tak było podczas tegorocznej Poznańskiej Korby. W minioną sobotę w wyścigu rowerowym dookoła Poznania wzięło udział trzystu kolarzy. Prawie wszyscy ukończyli zawody i zmieścili się w limicie czasowym 15 godzin.

Czytaj więcej

Hulajnoga elektryczna o dużym zasięgu - TOP 3 polecane modele

Chcesz bez przeszkód poruszać się po mieście i sprawnie docierać do trudniej skomunikowanych obszarów na przedmieściach? Wybierz hulajnogę elektryczną! Pamiętaj, by zwrócić uwagę na zasięg - ten parametr określa, ile kilometrów przejedziesz pojazdem na pełnym ładowaniu. Jeśli planujesz dłuższe przejazdy, ma kluczowe znaczenie! Sprawdź polecane modele o dużym zasięgu.

Czytaj więcej

Poznańska Korba po raz trzeci. Odkryj Wielkopolskę na nowo!

Kolarskie wyzwanie, sportowa przygoda, widokowa i zróżnicowana trasa – to tylko wybrane atuty zbliżającej się Poznańskiej Korby. Trzystu zawodników przekroczy linię startu w sobotę 15 lipca. Bazą wyścigu tradycyjnie będzie klimatyczny camping OAZA Błonie w Kórniku.

Czytaj więcej