EKOÏ GRAVEL, NOWA KOLEKCJA

Ponieważ jest wiele sposobów na cieszenie się gravelem, EKOÏ zaprojektował dwie różne gamy produktów unisex: Comfort i Performance. Nowe logo, nowe produkty, ale DNA EKOÏ pozostaje takie samo, niezależnie od dziedziny. Projektanci EKOÏ dokonując starannego i dokładnego wyboru materiałów i krojów, wzięli pod uwagę specyfikę gravelu i aktualne trendy. Wszystko po to, by zagwarantować każdemu użytkownikowi wysoki poziom komfortu i przyjemności. Od 26 maja br. dzięki nowej kolekcji EKOÏ Gravel miłośnicy jazdy na szutrze, dla których rozrywka jest tak samo ważna jak dotarcie do mety, znajdą odpowiednie produkty spełniające ich wymagania.

NOWE „LOGO” DLA NOWEJ KOLEKCJI

Aby uczcić wprowadzenie na rynek nowej kolekcji, EKOÏ zdecydował się przyjąć identyfikację wizualną specjalnie dla gravela. To logo inspirowane australijskimi znakami drogowymi pokazujące, że świat jest szczególnie zainteresowany różnorodnością nawierzchni, które oferuje ta praktyka.

Pomiędzy leśnymi ścieżkami, kamienistymi, czy górskimi drogami produkty z kolekcji EKOÏ Gravel wyróżniają się zarówno swoimi właściwościami technicznymi, jak i pewnym, prostym i zdecydowanym designem.

Gama Comfort: przygoda zaczyna się tam, gdzie kończy się asfalt, a zaczynają duże przestrzenie

W połowie drogi między produktami MTB i szosowymi, linia Comfort została zaprojektowana dla rowerzystów, dla których gravel oznacza eksplorację, odkrywanie i ucieczkę. Dzięki prostym i luźnym krojom oraz elastanowym materiałom, które są wyjątkowo wygodne i przyjemne podczas długich przejażdżek. Linia ta pozwala odkrywcom szutrów jeździć po szosie, jak i szlakach, zawsze ciesząc się komfortem i dobrym samopoczuciem, jednocześnie wyglądając stylowo i swobodnie. Trend jest na rozdrożu!

Postaw na produkt ze świata komfortu

Dzięki wyściełanej części przedniej wiatrówka ta zapewnia skuteczną izolację termiczną tułowia, a jednocześnie jest lekka i oddychająca. Jest cienka i łatwo mieści się w torbie pod siodełkiem. Kolejną mocną stroną produktu jest wodoodporne podwójne zapięcie na suwak, które umożliwia wentylację, jednocześnie zapobiegając efektowi "spadochronu" (= tkanina nadmuchuje się, zwiększając opór powietrza). Podobnie jak wszystkie koszulki i wiatrówki z kolekcji Gravel, dostępna w kilku modnych kolorach: khaki, żółtym, kamiennym czy moro. Dzięki temu można wyglądać modnie i stylowo bez względu na okoliczności.

Cena: 317,00 zł

Odkryj produkty z linii Comfort

Gama Performance: druga skóra do przecinania stoków

Linia Performance Ekoï jest skierowana do wszystkich tych, którzy szukają nowych sportowych wyzwań. Niezależnie od tego, czy jedziesz po asfalcie, czy po szutrze, poczujesz prędkość dzięki precyzyjnie dopasowanym krojom produktów. Projektanci dokładnie przemyśleli konstrukcję, proponując skośne, szczelne kieszenie i sprytne wzmocnienia, zwłaszcza na rękawach, aby chronić kolarzy szutrowych przed roślinnością przylegającą do szlaków. Szczególną uwagę poświęcono również praktykującym kobietom, oferując damskie spodenki cargo, wyposażone w magnetyczne zapięcie, które znacznie ułatwia zakładanie.

Skoncentruj się na produkcie ze świata wydajności

Dzięki dopasowanemu krojowi i materiałowi dającemu efekt „drugiej skóry” koszulka z krótkim rękawem Gravel Perf idealnie dopasowuje się do ciała. Elastyczne włókno gwarantuje optymalną swobodę ruchów, niezależnie od pozycji. Wentylowana i oddychająca koszulka trwale odpowiada na potrzeby odprowadzania ciepła wytwarzanego podczas intensywnych wysiłków. Cecha szczególna: rękawy zostały wykonane z odpornej na przetarcia tkaniny Cordura ®. Oferują one większą odporność w przypadku upadku.

Cena: 450 zł

Odkryj produkty linii Performance

Julien Absalon, dwukrotny mistrz olimpijski w kolarstwie górskim i ambasador Gravel:

„Doceniam jazdę na szutrze, ponieważ jest zupełnie inna od tego, czego mogłem doświadczyć w kolarstwie górskim lub szosowym. Tutaj celem nie jest trenowanie, ale odkrywanie nowych horyzontów, przemierzanie niedostępnych ścieżek rowerem szosowym. Kiedy odkryłem i przetestowałem produkty EKOÏ, byłem zachwycony ich prostotą i elegancją. Mogę wychodzić na długie przejażdżki bez poczucia przebrania, a jednocześnie cieszyć się prawdziwym komfortem, dzięki doborowi bardzo miękkich i elastycznych materiałów oraz ich luźniejszemu krojowi. Co za przyjemność móc jechać i zatrzymać się, aby odwiedzić ciekawe miejsce lub zrobić sobie przerwę na lunch bez konieczności zmiany ubrania!"

Przypisy