Dołącz do czytelników
Brak wyników

Temat , Nowości

22 maja 2020

Nowe kaski szosowe i górskie oraz dziecięce Bontrager WaveCel

0 457

Bontrager wprowadza dwa nowe kaski—Rally WaveCel i Starvos WaveCel. Wyposażone są w cieszącą się powszechnym uznaniem technologię WaveCel, wprowadzoną w zeszłym roku przez Trek i Bontrager. Ponadto, dostępne są w znacznie niższych cenach niż pozostałe modele z gamy WaveCel.

 

POLECAMY

Rally WaveCel (sugerowana cena detaliczna 699 zł) to kask do jazdy terenowej wyposażony w technologię WaveCel, który zapewnia komfort i osiągi rowerzystom ceniącym bezpieczeństwo. Wyposażony jest w zapięcie pokrętłem Boa®, regulowany daszek, przedłużoną skorupę z tyłu i zapięcia LockDown ułatwiające zarządzanie paskami.

 

 

 

 

Starvos WaveCel (sugerowana cena detaliczna 499 zł) to wszechstronny i stylowy kask z technologią WaveCel przeznaczony do jazdy szosowej, po szutrze, szlakach i innych trasach. Wyposażony jest w system dopasowania jedną ręką Headmaster i zapięcia Lock Down ułatwiające uporządkowanie pasków. Dostępny jest też w rozszerzonej gamie rozmiarów, aż do XL.

 

 

 

 

Kaski Rally i Starvos WaveCel otrzymały pięć gwiazdek w rankingu bezpieczeństwa kasków uniwersytetu Virginia Tech.

 

— Trek i Bontrager są zaangażowane w bezpieczeństwo wszystkich rowerzystów — mówi April Beard, Dyrektorka ds. produktów w kategorii kasków w Bontrager — Z tymi dwoma nowymi produktami w naszej gamie kasków, dostępnymi w niższej cenie niż inne modele WaveCel, umożliwiamy szerszej rzeszy rowerzystów skorzystanie z wiodącej technologii ochrony głowy przed urazami.

 

Wprowadzona w 2019 roku przez Trek i Bontrager technologia WaveCel to rewolucyjna, dostępna tylko w produktach Bontrager, technologia produkcji kasków opracowana dla zapewnienia lepszej ochrony przed urazami wynikającymi z pewnych wypadków na rowerze w porównaniu z kaskami ze zwykłą pianką.

Jak wszystkie produkty Bontrager, nowe kaski Rally i Starvos objęte są Bezwarunkową Gwarancją Bontrager, kt...

Pozostałe 70% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • 10 wydań czasopisma "bikeBoard"
  • Dodatkowe artykuły niepublikowane w formie papierowej
  • Dostęp do wszystkich archiwalnych wydań magazynu oraz dodatków specjalnych...
  • ...i wiele więcej!
Sprawdź

Przypisy