Pierwszy showroom sieci Prorowery.pl został otwarty!

bB info

PROROWERY.PL jest nowym konceptem na rynku wśród sieci sprzedaży detalicznej. Obecnie sieć posiada 45 placówek w całym kraju. W wybranych, dużych miastach będą również otwierane showroomy, stanowiące wzór podejścia Omnichannel, łączącego w pełni profesjonalny salon z nowoczesną sprzedażą online. Pierwszy taki showroom został już otwarty w Krakowie. Wszystkie sklepy posiadają w swojej ofercie szeroki wybór rowerów marek  Ridley, Orbea, Romet oraz Focus. 


Dzięki takiemu multibrandowemu podejściu PROROWERY.PL pokrywają zakresem pełny przekrój potrzeb osób poszukujących nowego roweru. Od uznanych rowerów szosowych, czy XC z tzw. barankiem od Ridley, przez świetne MTB od Orbea, wyjątkowe e-bike’i marki Focus, aż po szeroki wybór rowerów od polskiego Romet.

 

 

 

 

Koncepcja modelu sprzedażowego w sieci sklepów PROROWERY.PL bazuje na kilku kluczowych filarach ścieżki zakupowej klienta. Klient może zamówić rower w sklepie internetowym, a jego odbiór zadeklarować w sklepie stacjonarnym na terenie całej Polski. Dodatkowo klient przed ostateczną decyzją może przetestować rower osobiście. Jeżeli nie zdecyduje się na zakup zamówionego modelu, może go nie odebrać ze sklepu, zmienić swoją decyzję zakupową, poradzić się eksperta i wyjechać z salonu wymarzonym, idealnie dobranym do swoich potrzeb rowerem. 

W showroomie przy ulicy Zakopiańskiej 56A w Krakowie obejrzeć można modele marek: Focus, Orbea, Ridley i Romet.

 

 

 

 

Prorowery.pl

To polska sieć sklepów, która bardzo intensywnie rozwija wielokanałową sprzedaż rowerów, akcesoriów, odzieży i sprzętu sportowego. Sieć sklepów PROROWERY.PL opiera się na modelu Omnichannel. Oznacza to, że oprócz możliwości zakupu rowerów bezpośrednio w Internecie, w procedury sprzedaży włącza się sieć showroomów pokazujących produkty i działających jak sklepy stacjonarne. Sprzedaż rowerów w sieci PROROWERY.PL to dostawa w ciągu 24 h "pod drzwi" klienta i zwiększony czas na podjęcie decyzji o zwrocie z ustawowych 14 do 100 dni. Nie znamy dokładnego regulaminu, ale już samo to wystarcza żeby chcieć zapoznać się z ofertą. Prorowery.pl uzupełniają działania e-commerce, łącząc to z możliwością przymiarki w showroomach czy jeździe testowej w wielkopowierzchniowych sklepach stacjonarnych sieci. 

 

 

 

Showroom w Krakowie, jest pierwszym, który otworzyliśmy,  a samo miejsce to dobra miejscówka. – podkreśla Piotr Adamus dyrektor sieci PROROWERY.PL. Faktycznie popularna "Zakopianka" czyli rejon w którym oprócz wielkopowierzchniowych sklepów spożywczych, AGD i meblarskich jest również powierzchnia “sportowa”. Zatem jeśli chcesz kupić rower o konkretnych parametrach i mieszkasz w Małopolsce trudno znaleźć lepszy rejon. 

 

 

 

 

Mamy przewagę, oferujemy ciekawe rowery marek specjalizujących się w MTB, szosie, rowerach elektrycznych czy gravelach, oferujemy szeroką dostępność i łączymy to ze sprzedażą online, zapewniamy kontakt z fachowymi doradcami oraz pełną obsługę posprzedażową. Jesteśmy elastyczni, w razie niedostępności danego modelu jesteśmy gotowi poszukać wymarzonego koloru czy rozmiaru w innych naszych punktach i dostarczyć go bezpośrednio do klienta lub wybranego sklepu w całej Polsce. 

 

 

Co to oznacza dla klienta?

Obecność showroomów sprawia, że cały proces zakupu roweru może przebiegać komfortowo. W tym koncepcie klient może: 

a) zamówić rower w sklepie internetowym z dostawą do domu;

b) odebrać go w sklepie stacjonarnym lub showroomie;

c) przejechać się i przetestować wybrany rower;

d) jeśli się nie zdecyduje na ten model – może go nie odebrać;

e) poradzić się eksperta i zmienić swoją decyzję zakupową, aby ostatecznie wyjechać wymarzonym rowerem.

 

Przypisy