TREK DAYS 11-12.06.2022 SZCZYRK MOUNTAIN RESORT

bB info

Największy i najnowocześniejszy ośrodek górski w Polsce i Trek zapraszają na rowerowe wydarzenie totalnie - TREK DAYS w Szczyrku! 


TREK tworzy rowery dla każdego i na każdy teren. Niezależnie od tego czy dojeżdżasz do pracy w mieście, ścigasz się na najbardziej stromych podjazdach świata, czy też odkrywasz nieokiełznaną dzicz, zawsze znajdzie się odpowiedni TREK dla Ciebie i Twoich przygód. 

 

 

 

 

Szczyrk Mountain Resort to stosunkowo nowa miejscówka rowerowa z długą historią w sportach zimowych. Po ogromnych inwestycjach w 2017 roku to najnowocześniejszy ośrodek zimowy w Polsce, a obecnie aspirujący do najlepszego ośrodka rowerowego w naszym kraju. 

 

 

W drugi weekend czerwca proponujemy Wam dwa dni mocno skupione na rowerach! Panele szkoleniowe prowadzone przez ambasadorów marki TREK, szkolenia z jazdy enduro dla dzieci i dorosłych, od podstaw, aż do profesjonalnego przygotowania do jazdy w zawodach.

 

Szkolenia i warsztaty prowadzić będą:

Ewa Kołodziej - Ministra Kolarstwa

Ania Tomica

Jakub Krzyżak - X-Trainer

Roman Kwaśny

Bartosz Giemza

Przemysław Niemiec

 

 

Będzie czas na wycieczki w teren na najnowszych modelach rowerów elektrycznych, które przyjadą do Szczyrku prosto z fabryki. 

 

Będzie dużo adrenaliny w konkurencjach sprawnościowych - Dual Uphill, technicznych - Zygzak Challenge, szybkościowych - Zbój Strava Challenge i całkiem rozrywkowych jak Dętka Challenge.

 

Sprzątanie Świata z Trek

Ruszymy też w teren, aby wspólnie posprzątać okoliczne szlaki turystyczne, trasy narciarskie i rowerowe. Każdy, kto zdecyduje się na pomoc w projekcie Zielony Szczyrk & Czyste Szlaki otrzyma karnet rowerowy lub karnet narciarski, posiłek oraz dodatkowe upominki od TREK.

 

Będzie też chwila na testy rowerów, totalny chill, rowerowe kino pod gwiazdami i spotkanie z przyjaciółmi.

 

 

RIDE BIKES. HAVE FUN. FEEL GOOD.

11-12.06.2022 TREK DAYS, Szczyrk Mountain Resort.

 

Przypisy