Trek przedstawia zupełnie nowe elektryczne rowery cargo

Trek wprowadza zupełnie nową kolekcję Fetch+, nowy dodatek do oferty modeli elektrycznych i służących do dojazdów. Elektryczne rowery cargo są przeznaczone do przewozu dzieci, zwierząt, artykułów spożywczych i nie tylko. Celem jest umożliwienie jazdy rowerem zamiast autem, czyli bardziej ekologiczny transport.

Każdy model został starannie zaprojektowany i wyposażony w przydatne funkcje ułatwiające przemieszczanie się z punktu A do B. Na przykład jednostki napędowe Bosch Cargo z systemem inteligentnym, który umożliwia wykorzystanie smartfona jako wyświetlacza, kontrolera i centrum informacyjnego systemu Bosch. Oba rowery mają również solidne i łatwe w użyciu podpórki zapewniające pionową pozycję przy załadunku i rozładunku, a także regulowane mostki i sztyce ułatwiające dopasowanie do każdego rowerzysty.

Zupełnie nowy Fetch+ 2

Fetch+ 2 to tzw. LongTail, czyli elektryczny rower cargo ze skrzynią z tyłu. Tradycyjna rama jest tylko nieco dłuższa, by lepiej pomieścić dwójkę dzieci i dodatkowy ładunek. Mamy tu bagażnik tylny z możliwością montażu dwóch fotelików dziecięcych, oraz osłony na stopy zakrywające koło tylne.

Elektryczny rower cargo można również wyposażyć w przednie i tylne sakwy oraz błotniki, aby uzyskać jeszcze większą ładowność i funkcjonalność w każdych warunkach pogodowych. Przednie i tylne sakwy oraz błotniki są również dostępne w czterech różnych wersjach kolorystycznych, dzięki czemu rowerzysta może dostosować rower do własnego stylu.

Klienci mogą również wybrać pakiet rodzinny Trek, aby dodać jeszcze więcej zabawnych elementów, takich jak kierownica safari dla lepszego chwytu, wkładki do siedzisk dla dodatkowej amortyzacji i wyściełane oparcie dla większej wygody.
 


Zupełnie nowy Fetch+ 4

Fetch+ 4 to nasz Long John (bakfiets), czyli elektryczny rower cargo z dużą skrzynią z przodu do przewożenia dzieci, ładunku i nie tylko. Najlepszy alternatywa dla samochodu, rower Fetch+ 4 oferuje przestrzeń nawet dla pięciorga dzieci i mnóstwa bagażu. Skrzynia jest fabrycznie wyposażona w dwa siedziska z pasami i klamrami dla większego bezpieczeństwa. Z przodu Fetch+ 4 można również dodać ławkę i uzyskać jeszcze większą ładowność. Dla najmniejszych pasażerów można także zamontować nosidełko.

Zaawansowany układ kierowniczy Fetch+ 4 na linki oznacza łatwiejsze sterowanie i pokonywanie ciasnych zakrętów. Przy gorszej pogodzie można dodać opcjonalną osłonę przeciwdeszczową, która całkowicie zakrywa przednią skrzynię. Dzięki temu pasażerowie nie zmokną i będą zadowoleni.

Można również wykorzystać bagażnik tylny MIK HD do zamontowania dodatkowego fotelika dziecięcego lub innych akcesoriów, takich jak sakwy z możliwością dostosowania. Modele Fetch+ 2 i Fetch+ 4 będą dostępne w sprzedaży na całym świecie na stronie trekbikes.com i za pośrednictwem globalnej sieci dystrybutorów marki Trek.

Test modelu Fetch+ 4 już w najbliższym wydaniu Rowerów Elektrycznych.

Przypisy