Dołącz do czytelników
Brak wyników

Rowery

18 listopada 2021

Zupełnie nowy Trek Speed Concept

0 28

Dzisiaj Trek przedstawił zupełnie nową koncepcję Speed Concept, zapoczątkowując nową erę zintegrowanej aerodynamicznej konstrukcji, która pomaga triathlonistom być szybszym na rowerze i podczas biegu. 

 

POLECAMY

-16 watów

Dotychczasowy Speed Concept pozostaje jednym z najszybszych rowerów na świecie, ale nowy w pełni aerodynamiczny jest szybszy niż kiedykolwiek: dzięki oszczędności aż 16 W pozwala oszczędzić nawet sześć minut na typowym Ironmanie. 

 

 

 

 

Nowy IsoSpeed, który pomaga w jeździe na czas

Rower wyposażony został w rozdzielacz drgań IsoSpeed, którego oś obrotu została przesunięta do przodu, aby dopasować ją rozkładu masy charakterystycznego dla triathlonistów. IsoSpeed zapewnia wygodną jazdę, ograniczając zmęczenie, co przekłada się na szybszą jazdę i szybszy bieg.

 

 

 

 

Personalizowany kokpit

Aby umożliwić triathlonistom przyjęcie różnych pozycji, Speed Concept oferuje bardzo szeroki zakres dopasowania kokpitu. Większość regulacji można łatwo wykonać przy pomocy jednego lub dwóch kluczy imbusowych, również zdjęcie kierownicy na czas transportu z zachowaniem wszystkich ustawień nie nastręcza problemów. Dzięki dostępnemu online kalkulatorowi dopasowania Trek, rowerzyści mogą wykorzystać położenie X/Y podkładek do uzyskania informacji o właściwym dopasowaniu.

 

 

 

 

 

Zintegrowane systemy magazynowania i nawadniania

Bidon umieszczony między ramionami umożliwia picie w pozycji aero.

Wbudowany w rurę górną pojemnik typu bento mieści przekąski na cały wyścig, a ruchome przegrody pozwalają optymalnie dostosować przestrzeń.

Aerodynamiczny bidon na ramie jest dopasowany do przepływu powietrza wokół Speed Concept. Mieści 750 ml i idealnie sprawdzi się do trzymania koncentratu napoju, o który można uzupełnić bidon BTA.

Pod bidonem, w ramie, Speed Concept ma ukryty schowek przewidziany na dętki, pompkę CO2, mini-narzędzie i łyżkę do opon. 

 

 

 

 

 

Jak go dorwać?

Nowy Speed Concept dostępny jest wyłącznie w ramach Project One, pozwalając triathlonistom idealnie dostosować malowanie i  wyposażenie roweru.

 

 

 

 

Dostępne modele

Speed Concept SLR 9 eTap,

Speed Concept SLR 9,

Speed Concept SLR 7 eTap, 

Speed Concept SLR 6 eTap.

 

 

Rower moża zamówić na stronie trekbikes.com, na wybranych rynkach, oraz poprzez szeroką sieć globalnych partnerów handlowych firmy Trek. 

 

Przypisy