Autor: Paweł Nowakowski

Działy
Wyczyść
Brak elementów
Wydanie
Wyczyść
Brak elementów
Rodzaj treści
Wyczyść
Brak elementów
Sortowanie

Rekord świata w jeździe 24 h? Próba już 12 sierpnia w Przasnyszu

Damian Pazikowski (@Ultradietetyk) z podwarszawskiego Józefowa, 12 sierpnia 2023, przystąpi do próby ustanowienia nowego rekordu świata (w tym Polski) i Guinessa w jeździe 12 h oraz 24 h. Próbę rozpocznie o godzinie 15.00 i o tej samej, po upłynięciu doby ją zakończy. Damian swoją próbę przeprowadzi na 7 kilometrowej pętli w mieście Przasnysz (Powiat Przasnyski). Wyzwanie zostanie zarejestrowane oraz przeprowadzone wg. zasad Federacji Ultrakolarskiej WUCA (World Ultracycling Association).

Czytaj więcej

Cypr Gravelowy raj odnaleziony

Początkowo rower gravelowy wydawał mi się absurdalnym wynalazkiem. Większość kolarzy reagowała na gravele podobnie jak ja sam i uśmiechała się znacząco pod nosem. Marketing, wiecie. Czas pokazał, że ci wszyscy sceptycy się mylili. Gravel z siłą wodospadu wdarł się w kolarski świat i stworzył zupełnie nowy nurt. Faktem też jest, że polski rynek aktualnie przeżywa prawdziwy boom na rowery gravelowe. Zupełnie mnie to nie dziwi, gdyż ta forma kolarstwa ma naprawdę wiele do zaoferowania.

Czytaj więcej

Charytatywne 500 km

Wśród nas jest ogrom pozytywnej energii. Wystarczy ją zgromadzić i nadać jej odpowiedni kierunek.

Czytaj więcej

Charytatywne 500 km już 5 lutego 2022

Pamiętacie jeszcze Everesting - wjeżdżamy z pomocą pod egidą Na Osi? W lutym tego roku ekipa pokonała wirtualnie Alpe du Zwift, tak żeby osiągnąć wysokość Mt. Everest, czyli ponad 8848 m przewyższenia podczas jednej jazdy. Wtedy udało się to siedmiu wspaniałym kolarkom i kolarzom w Stajnia Rowerowa i kilkudziesięciu śmiałkom wirtualnie, w swoich domowych jaskiniach wytopu.

Czytaj więcej

Podsumowanie wydarzenia Everesting - Wjeżdżamy z Pomocą

Wśród nas jest ogrom pozytywnej energii. Wystarczy ją zgromadzić i nadać jej odpowiedni kierunek.

Ten artykuł będzie podsumowaniem niedawnych wydarzeń i opowieścią o tym, że jak się bardzo chce oraz włoży się odpowiednio dużo pracy i serca, to można zrobić wiele dobrego.

Czytaj więcej

Everesting: kolarska wspinaczka w słusznej sprawie!

Zdobądź wirtualnie najwyższą górę świata i wspomóż akcję charytatywną.

Czytaj więcej