Autor: Kuba Świderski

Dynamit i dobry duch, nawet na trzysetnym kilometrze. Miłośnik długodystansowej jazdy. Za nim udział blisko w 100 maratonach MTB, wielu wyścigach typu uphill race, Salzkammergut Trophy 211 km, Zillertal Bike Challenge i Titan Desert. Jeździ nocą i dniem, zimą i latem. Nie boi się konfrontacji z rowerami szosowymi i do triathlonu. Im dłuższa walka, tym lepsze doznania. Idealny rower to zdecydowanie 29er. Niekoniecznie lekki, ale przede wszystkim wytrzymały.

Działy
Wyczyść
Brak elementów
Wydanie
Wyczyść
Brak elementów
Rodzaj treści
Wyczyść
Brak elementów
Sortowanie

Wielka przygoda na Dzikim Zachodzie

To historia dwóch wyjazdów, rok po roku. Czyli jak jedno spotkanie w odległej części świata zrodziło pierwszą podróż do Kolorado, a znajomość zawarta na miejscu przy ognisku stała się inspiracją do kolejnej podróży vanem przez połowę Stanów Zjednoczonych dokładnie rok później.

Czytaj więcej

Jazda na kole

Czytaj gesty, patrz do przodu i nie bój się, że możesz liznąć koło. Dzięki opanowaniu techniki jazdy tuż za kołem zawodnika, możemy ograniczyć opór powietrza nawet o połowę i zaoszczędzić sporo energii. Gdy na podjazdach siada nam psychika, możemy odkryć nagłą dawkę dodatkowej motywacji. W czym tkwi szkopuł i jak się chować, by przetrwać?

Czytaj więcej