Dołącz do czytelników
Brak wyników

Testy

29 czerwca 2019

Bellelli B-Taxi

0 76

 

cena: 980zł, masa: 14,5 kg

Przyczepkę posiadam już od ponad roku. Wiedziałem, że kiedy tylko mój syn opanuje samodzielne siedzenie, to będę chciał z nim dzielić swoją rowerową pasję. Wybór sprzętu, który miał spełniać moje wymagania, nie był łatwy. Z jednej strony nie chciałem kupować najtańszej przyczepki za 300-400 zł składanej przez małe, chińskie rączki, dla której standardy bezpieczeństwa nawet nie zostały określone, a z drugiej wydanie kwoty znacznie przewyższającej wartość przyzwoitego górala również wydawało mi pozbawione sensu. Ostatecznie po długich poszukiwaniach postawiłem na model B-Taxi włoskiej firmy Bellelli. Sprzęt faktycznie jest „Made in Italy”, posiada także certyfikat „Geprüfte Sicherheit” wystawiony przez niezależną niemiecką instytucję TÜV SÜD. To dodatkowo upewniło mnie, że jego jakość wykonania będzie zadowalająca. Zdecydowałem się na zakup wersji jaskrawozielonej.

W komplecie od producenta otrzymujemy: składaną kabinę przyczepki, dwa koła w rozmiarze 20x1.75, chorągiewkę ostrzegawczą, zestaw odblasków przód/tył, czerwoną lampkę diodową na tył oraz instrukcję obsługi. Podłoga przyczepki to mocna, plastikowa skorupa z wyprofilowanym siedziskiem.

Wystające poza obrys wnętrza zderzaki chronią zarówno koła, jak i małych pasażerów. Do podstawy doczepiony jest aluminiowy stelaż z rozkładanymi ściankami i dachem. Materiał, z którego zrobiona jest kabina, sprawia wraż...

Pozostałe 70% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • 10 wydań czasopisma "bikeBoard"
  • Dodatkowe artykuły niepublikowane w formie papierowej
  • Dostęp do wszystkich archiwalnych wydań magazynu oraz dodatków specjalnych...
  • ...i wiele więcej!
Sprawdź

Przypisy