Dołącz do czytelników
Brak wyników

Ekwipunek

30 czerwca 2022

NR 60 (Czerwiec 2022)

Nexelo Supreme Cooler

0 199

Cena: 133,80 zł; Masa: 605 g
Tora Zajdel II, www.tora-zajdel.com.pl, www.atelo.pl

 

POLECAMY

Do Poleskiego Parku Narodowego najlepiej przyjechać w okresie lęgowym. Bagnisty teren jest rajem dla obserwatorów przyrody, szczególnie z perspektywy dwóch kółek. Pogoda w trakcie tegorocznej majówki zachęciła nas, by wrócić po raz kolejny do ostoi żółwia błotnego. Nasz punkt wypadowy znajdował się w samym centrum parku, dzięki temu pakowanie na jednodniowe wycieczki rowerowe nie wymagało od nas zabierania pełnego ekwipunku. Do tego celu idealnie sprawdziła się torba na bagażnik Nexelo Supreme Cooler, która ze swoją 23-litrową pojemnością w zupełności zaspokajała nasze potrzeby.

Do sakwy mieściły się dwie 1,5-litrowe schłodzone wody w pozycji leżącej, czekoladowe batony, kanapki z masłem i wędliną, awaryjne ubrania dla rodziny, mapa. Dodatkowo do małej bocznej kieszonki włożyliśmy drobiazgi, takie jak: klucze, komórka, dokumenty i chusteczki higieniczne. Dzięki możliwości poszerzania bocznych kieszeni byliśmy w stanie zmieścić większe przedmioty, np. tablet czy najnowszy numer „bikeBoardu”. Doczepiana do górnej klapy guma umożliwiła nam przypięcie koca piknikowego.

Ponieważ zatrzymywaliśmy się stosunkowo często przy różnych przyrodniczych atrakcjach, mieliśmy potrzebę odpinania sakwy. Dzięki dopinanemu paskowi mogliśmy w wygodny sposób zabierać na ramieniu torbę ze sobą. Jednak częsty montaż i demontaż sakwy nie był taki łatwy, ze względu na krótkie paski z rzepami i utrudniony dostęp do przestrzeni pomiędzy kołem, a bagażnikiem. Trzeba było się trochę nagimnastykować i trudno było się nie ubrudzić od koła. Pewnym ograniczeniem testowanego produktu jest niezbędność tylnego bagażnika rowerowego, druga rzecz: na szerszym,...

Pozostałe 70% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • 10 wydań czasopisma "bikeBoard"
  • Dodatkowe artykuły niepublikowane w formie papierowej
  • Dostęp do wszystkich archiwalnych wydań magazynu oraz dodatków specjalnych...
  • ...i wiele więcej!
Sprawdź

Przypisy