Dołącz do czytelników
Brak wyników

Temat , Otwarty dostęp

22 stycznia 2020

ANGi WSPÓŁPRACUJE Z WAHOO ELEMNT

197

Specialized rozpoczęło współpracę z Wahoo aby jeszcze bardziej zwiększyć bezpieczeństwo użytkowników.

 

 

 

Specialized Bicycle Components ogłosiło dziś ważną aktualizację czujnika wypadków ANGi. Od dziś ANGi można połączyć z komputerami Wahoo i obsługiwać je bez konieczności wyciągania telefonu z kieszeni. 

 

“Bezpieczeństwo zawsze stanowiło dla nas priorytet i chcemy, żeby nasi użytkownicy byli bezpieczni podczas każdej przejażdżki” powiedział dyrektor Specialized Digital, Chris Zenthoefer. „Od dnia w którym wypuściliśmy ANGi na rynek pracowaliśmy nad sposobami, żeby korzystanie z tego urządzenia było tak proste jak tylko to możliwe. Nasza współpraca z Wahoo Fitness to duży krok w tym kierunku.” 

 

Integracją objęte są komputery Wahoo ELEMNT ROAM, ELEMNT BOLT oraz ELEMNT. 

 

 

 

JAK TO DZIAŁA

Aplikacja Specialized Ride łączy komputer rowerowy ELEMENT z czujnikiem ANGi kiedy oba urządzenia zostaną dodane do aplikacji. 

 

Po jednorazowym ustawieniu wstępnym, użytkownik może kontrolować ANGi z poziomu Wahoo. Wystarczy żeby aplikacja Ride działała w tle na telefonie, aby móc uruchomić ANGi naciskając przycisk na Wahoo. Po rozpoczęciu aktywności ELEMNT wyświetli informację o tym, że ANGi zostało aktywowane. W razie wypadku na Wahoo wyświetli się ekran odliczania alarmowego, które można odwołać naciskając przycisk „stop” na komputerze rowerowym. 

 

Rejestracja aktywności odbywa się wyłącznie na Wahoo. Aktywność nie zostanie zarejestrowana podwójnie. Kiedy aktywność zostanie zapisana, automatycznie synchronizuje się do chmury i będzie wyświetlana w aplikacji Ride. Telefon użytkownika musi być połączony z Internetem w celu skorzystania z tej funkcji. 

 

 

 

DATA PREMIERY 

Ta funkcja jest dostępna na telefonach wyposażonych w iOS od 20.01.2020. Użytkownicy muszą zaktualizować aplikację Ride oraz połączyć z nią urządzenie Wahoo. Użytkownicy system Android będą mogli skorzystać z tej funkcji wkrótce.

 

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O ANGI

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O APLIKACJI RIDE 

 

Jak połączyć RIDE z WAHOO?

 

O innych systemach ochrony głowy (o ANGi również) przeczytacie w naszym artykule Głowa pod specjalnym nadzorem

 

Przypisy