Dołącz do czytelników
Brak wyników

Temat , Otwarty dostęp

22 stycznia 2020

ANGi WSPÓŁPRACUJE Z WAHOO ELEMNT

0 580

Specialized rozpoczęło współpracę z Wahoo aby jeszcze bardziej zwiększyć bezpieczeństwo użytkowników.

 

POLECAMY

 

 

Specialized Bicycle Components ogłosiło dziś ważną aktualizację czujnika wypadków ANGi. Od dziś ANGi można połączyć z komputerami Wahoo i obsługiwać je bez konieczności wyciągania telefonu z kieszeni. 

 

“Bezpieczeństwo zawsze stanowiło dla nas priorytet i chcemy, żeby nasi użytkownicy byli bezpieczni podczas każdej przejażdżki” powiedział dyrektor Specialized Digital, Chris Zenthoefer. „Od dnia w którym wypuściliśmy ANGi na rynek pracowaliśmy nad sposobami, żeby korzystanie z tego urządzenia było tak proste jak tylko to możliwe. Nasza współpraca z Wahoo Fitness to duży krok w tym kierunku.” 

 

Integracją objęte są komputery Wahoo ELEMNT ROAM, ELEMNT BOLT oraz ELEMNT. 

 

 

 

JAK TO DZIAŁA

Aplikacja Specialized Ride łączy komputer rowerowy ELEMENT z czujnikiem ANGi kiedy oba urządzenia zostaną dodane do aplikacji. 

 

Po jednorazowym ustawieniu wstępnym, użytkownik może kontrolować ANGi z poziomu Wahoo. Wystarczy żeby aplikacja Ride działała w tle na telefonie, aby móc uruchomić ANGi naciskając przycisk na Wahoo. Po rozpoczęciu aktywności ELEMNT wyświetli informację o tym, że ANGi zostało aktywowane. W razie wypadku na Wahoo wyświetli się ekran odliczania alarmowego, które można odwołać naciskając przycisk „stop” na komputerze rowerowym. 

 

Rejestracja aktywnoś...

Artykuł jest dostępny w całości tylko dla zalogowanych użytkowników.

Jak uzyskać dostęp? Wystarczy, że założysz bezpłatne konto lub zalogujesz się.
Czeka na Ciebie pakiet inspirujących materiałow pokazowych.
Załóż bezpłatne konto Zaloguj się

Przypisy