Dołącz do czytelników
Brak wyników

Temat

21 maja 2020

BIKE EXPO 26 września 2020 w Bielsku-Białej

0 422

Czwarta, rekordowa edycja „BIKE EXPO – Narodowy Test Rowerowy” na stadionie PGE Narodowym niestety nie mogła się odbyć z powodu pandemii koronawirusa oraz rządowych zakazów w kwietniu. Nie będzie mogła być zorganizowana w czerwcowym terminie zastępczym.

 

POLECAMY

W związku z powyższym organizator postanowił przyspieszyć swoje plany i zorganizować zupełnie nowe Wydarzenie „B2B BIKE EXPO – Narodowy Test Rowerowy”, przewidywane początkowo na jesień 2021 r. Odbędzie się ono w dniach 24-25 września tego roku i będzie spotkaniem branżowym dla dystrybutorów i sklepów rowerowych, ale w dniu 26 września otworzy swoje podwoje dla szerokiego grona fanów. Impreza będzie miała charakter testu wielobrandowego rowerów każdej kategorii, w naturalnych doskonałych warunkach okolic i tras Szyndzielni, a pawilony wystawiennicze, szkolenia i spotkania ze sportowcami i specjalistami będą zlokalizowane tuż obok hotelu Dębowiec w Bielsku Białej. Miejscu znanym chociażby z mety Tour de Pologne.

 

 

 

 

Arkadiusz Walus – CEO BIKE EXPO jest przekonany, że ta nowa formuła, sprawdzona już przy organizacji „B2B SNOW EXPO na śniegu”, branżowych targów i testów nart i desek w polskich górach, przyjmie się znakomicie w Beskidach i będzie okazją do kontraktacji w niespotykanych dotąd warunkach testowania nowej oferty producentów oraz wyjątkowych okoliczności przyrody.

 

Jednocześnie organizator informuje (i to rapując w #hot16challenge2), że IV edycja „BIKE EXPO – Narodowy Test Rowerowy odbędzie się w pierwszym, możliwym terminie, czyli w marcu lub najpóźniej 10-11 kwietnia 2021 r., oczywiście na PGE Narodowym.

Odwiedzający, którzy zakupili bilety na tegoroczną edycję otrzymają w zamian możliwość udziału w obu imprezach, bez żadnej dopłaty lub mogą zwrócić się o zwrot wpłat.

 

Wystawa oraz testy rowerów i akcesoriów, mistrzowie i gwiazdy kolarstwa, MTB i triathlonu oraz spotkania ze sportowcami i specjalistami, które poprowadzą znani i uwielbiani dziennikarze. To wszystko już w pierwszy kwietniowy weekend w Warszawie. Nowością 2021 będą odbywające się równocześnie dwa nowe Wydarzenia: RUN SHOW i SWIM SHOW.

 

 

 

 

"BIKE EXPO - Narodowy Test Rowerowy" to Wydarzenie podczas którego, na starcie sezonu można poznać rynkowe nowości, testować je i porównywać bezpośrednio w jednym miejscu i czasie, spotkać sportowców profesjonalnych i amatorów, oraz dyskutować z najlepszymi specjalistami i blogerami na nurtujące użytkowników rowerów tematy. Oto, jak to wygląda w praktyce:

Wystawa rowerów i akcesoriów dla wszystkich użytkowników zajmie dwa piętra  stref VIP i SMC  stadionu PGE Narodowego. Ponad 80-ciu Wystawców zaprezentuje około 150 marek z całego świata. Dodatkowo wiele z nich będzie można kupować w strefach sprzedażowych na miejscu lub online, z dostawą na drugi dzień. 

Testy porównawcze rowerów wszystkich kategorii. Płyta PGE Narodowego jest doskonała do bezpiecznego testowania rowerów, ponieważ dach zabezpiecza nas przed kaprysami pogody. Wymaga jednak zbudowania torów testowych MTB, SZOSA, PUMPTRACK oraz podjazdów dla rowerów e-bike. Główną zaletą rowerów elektrycznych jest łatwość pokonywania podjazdów i testujący muszą mieć możliwość sprawdzenia tej funkcji. 

Pięćdziesięciu gości specjalnych! Blisko 30 spotkań z gwiazdami i mistrzami kolarstwa oraz specjalistami. Prezentacje oraz wykłady i szkolenia. Opowieści, slajdowiska i porady. A także dyskusje na ważne tematy. Tym razem odbędą się w stadionowej sali konferencyjno – kinowej oraz strefie spotkań w Stadium Media Center. Przez całe dwa dni, po 45 minut każde.

BIKE EXPONarodowy Test Rowerowy 2020” nie mogłoby się odbyć, bez wspaniałych partnerów i Wystawców, z których wielu jest z nami od pierwszej edycji. 

PARTNEREM GŁÓWNYM jest Tour de Pologne oraz Lang Team, oczywiście z niesamowitym Czesławem Langiem na czele.

PARTNEREM SPORTOWYM jest DECATHLON POLSKA – właściciel 58 sklepów sportowych w Polsce, z których pierwszy w Olsztynie, otwarty w 2019 jest sklepem ekologicznym, wyposażonym w panele słoneczne, ławki solarne czy turbiny wiatrowe. Obok sklepu jest dostępne dla wszystkich mieszkańców boisko i ładowarka do aut elektrycznych.

PARTNEREM TECHNOLOGICZNYM jest BAFANG POLSKA, jeden z wiodących azjatyckich producentów komponentów do e-mobilności i kompletnych e-układów napędowych, który otworzył swoją fabrykę w Polsce w roku 2019, skąd dostarcza wyposażenie dla czołowych producentów e-bike na świecie.

Warto też wspomnieć, dlaczego "BIKE EXPO - Narodowy Test Rowerowy" tak się rozwija i to w sytuacji, kiedy wiele imprez targowych w Polsce i za granicą notuje spadki, albo wręcz znika z rynku.

„Zachodzące na świecie zmia...

Pozostałe 70% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • 10 wydań czasopisma "bikeBoard"
  • Dodatkowe artykuły niepublikowane w formie papierowej
  • Dostęp do wszystkich archiwalnych wydań magazynu oraz dodatków specjalnych...
  • ...i wiele więcej!
Sprawdź

Przypisy