Dołącz do czytelników
Brak wyników

Temat

22 września 2020

BIKE EXPO - Narodowy Test Rowerowy, Bielsko-Biała. Zaproszenie

0 300

Gwiazdy kolarstwa i dziennikarstwa sportowego, zawodniczki i zawodnicy, rowerowi blogerzy, a  nawet Prezydent miasta Bielsko-Biała Jarosław Klimaszewski, będą gośćmi specjalnymi „BIKE EXPO  – Narodowy Test Rowerowy”, które odbędzie się już w tym tygodniu. Wydarzenie będzie miało  przede wszystkim charakter rowerowych testów, ale nie zabraknie także ekspozycji najnowszych  modeli i akcesoriów. 

 

POLECAMY

Ania Sadowska, Przemysław Niemiec, Ala ma Koła, Irek Bieleninik, Valerjan Romanovski, Dominik  Omiotek, Dariusz Drejgier, Remek Siudziński nie unikną żadnej odpowiedzi na najtrudniejsze,  rowerowe pytania zadawane przez znanych komentatorów EUROSPORTUAdama ProboszaMariusza Czykiera. Od nich dowiecie się wszystkiego, co Was interesuje, począwszy od kolarstwa  górskiego, poprzez szosowe i torowe, aż do ekstremalnego. Porozmawiamy także o bezpieczeństwie  rowerzystów na drodze, pod hasłem „Share the road”, akcji zainspirowanej przez markę Ford.  

 

 

 

 

Ponadto, tacy producenci jak Bafang Electric, Focus, Fantic, Specialized, czy Trek pojawią się na  terenach ZIAD, pod Szyndzielnią z flotami testowymi modeli 2021. Nie zabraknie również  dystrybutorów markowych akcesoriów dla rowerzystów. Zapowiada się więc wspaniała impreza, która  odbędzie się w naturalnych warunkach i na doskonałych trasach MTB i DH Szyndzielni oraz beskidzkich szos. Pawilon wystawienniczy, spotkania ze sportowcami i specjalistami oraz miasteczko testowe  zlokalizowane będzie tuż obok hotelu Dębowiec. Miejscu znanym chociażby z mety tegorocznego Tour de Pologne. 

 

W sobotę dodatkową atrakcją będzie możliwość pojechania na ustawki MTB i szosowe z Anią  Sadowską, Ala ma koła, Przemkiem Niemcem, Irkiem Bieleninkiem, Mariuszem Czykierem, czy  Dariuszem Drejgierem. Równolegle odbędzie się event pod nazwą BIKE BESKIDY, na którym nie  zabraknie szkoleń GOPR, szkoleń serwisowania roweru oraz atrakcji dla dzieci, dobrej muzyki i food tracków. 

 

 

 

 

24-go września „BIKE EXPO – Narodowy Test Rowerowy” będzie spotkaniem branżowym dla  dystrybutorów i sklepów rowerowych, ale w dniach 25 i 26 września otworzy swoje podwoje dla  szerokiego grona fanów. Organizator – Arkadiusz Walus, jest przekonany, że ta nowa formuła,  sprawdzona już przy organizacji „SNOW EXPO na śniegu”, przyjmie się znakomicie w Beskidach.

 

 

Przypisy