Dołącz do czytelników
Brak wyników

Temat

30 marca 2020

Konferencja #AktywniMy
25 kwietnia - 16 maja 2020. Online!

0 453

Serdecznie zapraszamy na II Konferencję #AktwyniMy, która organizowana jest przez pierwszą kobietę bikeffiterkę w Polsce - Tamarę Górecką-Werońską, oraz wieloletniego Prezesa Polskiego Związku Kolarstwa-Wacława Skarula.

 

POLECAMY

 

 

Konferencja #AktywniMy to ogromna dawka rzetelnej wiedzy oraz olbrzymiego doświadczenia. To spojrzenie na kolarstwo wielopłaszczyznowo. Tematyka wydarzenia obejmuje zagadnienia związane z szeroko pojętym kolarstwem i sportem.

Nie zabraknie zawodników, trenerów, bikefitterów, psychologów, lekarzy sportowych, fizjologów i  fizjoterapeutów, którzy w ciekawy i przystępny sposób przybliżą wiedzę i doświadczenie w zakresie ww. dyscypliny sportowej. 

 

Po co i dla kogo?

Ideą i celem organizowanej Konferencji jest promowanie jazdy na rowerze, jako sposobu i metody poprawy jakości zdrowia i życia. Wspólnym marzeniem organizatorów jest zainspirowanie jak największej ilości osób do uprawiania tej formy aktywności fizycznej.

Jednym z głównych Partnerów Konferencji jest profesjonalna marka rowerów BMC Switzerland.  

 

 

 

 

Konferencja organizowana jest z myślą o osobach rozpoczynających swoją przygodę z jazdą na rowerze, a także dla tych, dla których kolarstwo stało się pasją i sensem życia.

 

Z uwagi na panującą sytuację epidemiologiczną w naszym kraju, a także w obliczu pogarszającej się w związku z tym sytuacji finansowej wielu Polaków, Komitet organizacyjny konferencji #AktywniMy podjął decyzję o przeniesieniu konferencji do strefy on-line, gdzie będzie rozciągnięta w czasie (25.04.2020-16.05.2020), oraz dostępna w całości bezpłatnie dla wszystkich zainteresowanych, w postaci interaktywnych wykładów i dyskusji (webinary, podcasty, nagrania on-line, panel dyskusyjny, pokazy). Konferencja została podzielona na kilka bloków tematycznych: Motywuj, Inspiruj, Działaj

 

Link do strony Konferencji: https://profideadlakobiet.pl/aktywnimy/

Wydarzenie na Facebooku

 

 

 

 

Program Konferencji #AktywniMy

 

Panel I - Motywuj 

Gość specjalny: Wacław Skarul (Prezes Polskiego Związku Kolarskiego) 

 

25.04.2020 r sobota cz...

Pozostałe 70% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • 10 wydań czasopisma "bikeBoard"
  • Dodatkowe artykuły niepublikowane w formie papierowej
  • Dostęp do wszystkich archiwalnych wydań magazynu oraz dodatków specjalnych...
  • ...i wiele więcej!
Sprawdź

Przypisy