Dołącz do czytelników
Brak wyników

Temat

28 sierpnia 2020

Nowy Trek Procaliber z technologią IsoSpeed

0 476

Dzisiaj Trek wprowadził na rynek całkowicie nowy model Procaliber z technologią IsoSpeed. Procaliber zmienił wyścigi XC, łącząc walczący ze zmęczeniem komfort IsoSpeed ​​z wydajnością klasycznego hardtaila, a teraz jest szybszy i bardziej przyjazny dla rowerzysty niż kiedykolwiek.

 

POLECAMY

 

 

 

„Jeśli myślisz poważnie o ściganiu się na prawdziwym hardtailu, potrzebujesz Procalibera” – mówi Travis Ott, menedżer ds. Marketingu produktów MTB Treka. „To najpłynniejszy dostępny hardtail na rynku, a płynność przekłada się na szybkość. Żaden inny hardtail na rynku nie ma IsoSpeed, a to wyjątkowa zaleta, która może mieć duże znaczenie dla wielu rowerzystów”.

 

 

 

Zaleta IsoSpeed

 

Innowacyjny rozdzielacz IsoSpeed​​Treka zwiększa podatność na wstrząsy w pionie i wygładza nierówności szlaku bez poświęcania wydajności pedałowania, dzięki czemu możesz jeździć szybciej, mocniej i dłużej.

 

 

 

Lekka i szybka rama

 

Każdy nowy Procaliber ma ramę z włókna węglowego OCLV Mountain i zaktualizowaną geometrię wyścigową, aby zachować lekkość, a jednocześnie zapewnia stabilność przy zachowaniu prędkości na trudnych zjazdach. Rura dolna Straight Shot zwiększa sztywność i zapewnia precyzyjne prowadzenie bez dodatkowego ciężaru.

 

 

 

 

29-calowe koła

 

Każdy model jest wyposażony w szybko toczące się 29-calowe koła, które są ustawione na bezdętkowe od razu po wyjęciu z pudełka, aby zmniejszyć wagę, poprawić przyczepność i chronić przed „kapciami”.

 

 

 

Funkcje przyjazne riderowi

 

Procaliber jest wyposażony w wygodne funkcje, takie jak bezproblemowe wewnętrzne prowadzenie kabli, ulepszona technologia Knock Block i zwiększony promień skrętu, aby radzić sobie z ciasnymi zakrętami.

 

Nowy Procaliber jest dostępny za pośrednictwem szerokiej sieci globalnych partnerów handlowych Treka oraz online na trekbikes.com na wybranych rynkach.

 

 

 

 

Dostępne modele:

 

Procaliber 9.8

Procaliber 9.7

Procaliber 9.6

Procaliber 9.5

Rama Procaliber

 

Nie wszystkie modele są dostępne na wszystkich rynkach.

 

Przypisy