Autor: Maciej Patrzałek

   

Działy
Wyczyść
Brak elementów
Wydanie
Wyczyść
Brak elementów
Rodzaj treści
Wyczyść
Brak elementów
Sortowanie

20 cali dla ambitnego „góralicka”

Jeżdżenie na rowerze po parku jest fajne, ale jeżdżenie po górach jest fajniejsze. Nie ma co ukrywać, że na trudniejsze ścieżki potrzebny jest również poważniejszy sprzęt. Góry, nawet te niewielkie, to wyzwanie dla niejednego dorosłego, a co dopiero dla dziecka. O tym, jak jeździć z dzieckiem po górach, pisaliśmy w zeszłym roku w bB 6/2021. Tym razem mały przegląd rynku rowerów o górskim zacięciu dla małych ambitnych „góralicków”.

Czytaj więcej

Orbea Onna 20

Może to Onna, jakiej szukasz?

Czytaj więcej

Jak wybrać kask fullface dla dziecka

Zacznę od wyświechtanego frazesu, że nie ma nic piękniejszego dla ojców (i dla matek pewnie też) niż dzielenie z potomstwem wspólnej pasji. Pół biedy, gdy Twoim ulubionym zajęciem w czasie wolnym są szachy, wędkowanie albo badminton. Gorzej, gdy jesteś fanem niezbyt spokojnej jazdy na rowerze i prędzej czy później ku rozpaczy babci oraz dziadka zaczniesz namawiać do tego złego również swoje dziecko.

Czytaj więcej

LIV Intrigue Advanced Pro 29 0

Trudno oderwać wzrok od tego roweru. W końcu to sprzęt dla dziewczyny – musi być ładny. Można by powiedzieć, że to taki rowerowy glamour, gdzie stonowane kolory karbonowej ramy pięknie podkreślają złote elementy powłoki Khasima, nadając całości ekskluzywny charakter.

Czytaj więcej

Z dzieckiem w góry

Jazda rowerem po górskich szlakach jest wspaniałą przygodą, dostarczającą wielu wrażeń i pięknych wspomnień. Jeżeli lubisz jeździć na rowerze po górach, to na pewno chcesz robić to ze swoim dzieckiem, by wspólnie spędzać czas i dzielić z nim chwile na górskich ścieżkach.

Czytaj więcej