Autor: Szymon Janik

Progresywny tester bikeBoardu i członek Tynieckiej Grupy Rowerowej, z którą jeździ na długodystansowe wyprawy, (zaliczona Szwajcaria, Bornholm i Nordkapp) w czasie których uczy się jak żyć bez mamy i jak samodzielnie szukać pożywienia. Miłośnik szerokich kierownic i dużego skoku.

Działy
Wyczyść
Brak elementów
Wydanie
Wyczyść
Brak elementów
Rodzaj treści
Wyczyść
Brak elementów
Sortowanie

Endura MT500 Burner Clipless

Buty zaprojektowane z myślą o szeroko pojętym MTB, choć ich wygląd sugeruje raczej kategorie około zjazdowe. Endura jest nowym graczem na rynku obuwia, ale widać, że do tematu podchodzi poważnie, bo w pracach rozwojowych brali udział nie tylko zawodnicy, ale też specjaliści od ergonomii i fizjoterapeuci z Team Sky.

Czytaj więcej

Giant H2Pro

Cena: podsiodłowa – 349 lub 369 zł (10 l lub 17 l)
na kierownicę – 379 zł
na ramę – 249 lub 269 zł (3 lub 4 l)
Masa: podsiodłowa – 430 g (17 l)
na kierownicę – 563 g
na ramę – 141 g (4 l)
Giant Polska, www.giant-bicycles.com

Czytaj więcej

ESI Plush Silicone

Cena: 91,90 zł
Masa: 85 g (z korkami)
Vincere, www.vincere.pl

Czytaj więcej

Całkowicie nowy Trek Slash

Choć stylistyka Slasha pozostała ta sama i na pierwszy rzut oka to ten sam rower, to jednak jest to zupełnie nowa konstrukcja, z nieco innymi założeniami niż poprzednik.

Czytaj więcej

Endura Singletrack II

Cena: 309 zł
Endura, www.endurasport.com

Czytaj więcej

Wybór redakcji sezon 2019

Każdy z nas ma swoje wizje produktu idealnego. I często na tym tle wśród redaktorów dochodzi do tarć, scysji, kłótni i ostracyzmu przy ekspresie do kawy. A ponieważ i Wy często jesteście ciekawi osobistych opinii naszych redaktorów, postanowiliśmy przedstawić wybór najlepszych produktów rowerowych sezonu 2019, ale nie w formie przedyskutowanego i wypracowanego w gronie redakcji kompromisu, lecz indywidualnych wyborów. Każdy z nas mógł wybrać maksimum trzy produkty i wcześniej ustaliliśmy, kto o czym pisze. Zdarzyło się bowiem, że jeden z rowerów chciało opisać dwóch z nas. Odpuściłem, ale być może formułę „ślepego głosowania” rozwiniemy w przyszłym roku. Obecnie zostawiamy Waszemu osądowi propozycje pięciu redaktorów i trzy najlepsze – w ich opinii – produkty rowerowe minionego roku.

Czytaj więcej

Specialized Enduro 2020

Przyzwyczajeni do charakteru poprzednich modeli Enduro, z lekkim niedowierzaniem patrzyliśmy na kolejną iterację tego roweru. Związek z poprzednimi wersjami zaczyna się i kończy na nazwie, co dobitnie potwierdziły jazdy testowe.

Czytaj więcej