Dołącz do czytelników
Brak wyników

Temat

12 sierpnia 2019

Giant Reign E+ 2020

0 633

Tajwański gigant który ma już w ofercie ścieżkowego Trance'a E+ rozszerza gamę rowerów elektrycznych o Reigna E+ - pełnokrwiste elektryczne enduro. 

Reign E+ zachowuje najlepsze cechy swojego analogowego opowiednika czyli sprawdzoną ramę z ze stopu ALUXX SL i system zawieszenia Maestro oferujący 160 milimetrów skoku łącząc je z silnikiem SyncDrive Pro opracowanym we współpracy z Yamahą oraz mięsistymi oponami w rozmiarze 27.5 x 2.6. 
Silnik SyncDrive Pro dostarcza 80 Nm momentu i potrafi zapewnić 360% wspomagania. Napęd jest całkowicie zintegrowany z ramą tak jak i bateria, której pokrywa przedłużona jest o gumowy protektor chroniący także spód silnika.  Bateria to znana z innych modeli EnergyPak Smart 500 Wh produkcji Gianta. Nowością jest możliwość zastosowania dodatkowej baterii EnergyPak Plus 250 montowanej w miejsce uchwytu na bidon która pozwala zwiększyć zasięg. Wyposażona jest ona w złączę USB-C dzięki czemu możemy ładować inne urządzenia. 
Sterownik RideControl ONE dysponuje pięciona trybami wspomagania , nowościa jest tryb Smart Assist - dostosowujący siłę wspomagania do potrzeb. Komunikację rozszerzono o ANT+ - dzięki czemu możliwa jest teraz komunikacja z urządzeniami wykorzystującymi ten standard np. Garmin. 

Reign E+ dostępny b...

Pozostałe 70% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • 10 wydań czasopisma "bikeBoard"
  • Dodatkowe artykuły niepublikowane w formie papierowej
  • Dostęp do wszystkich archiwalnych wydań magazynu oraz dodatków specjalnych...
  • ...i wiele więcej!
Sprawdź

Przypisy