Dołącz do czytelników
Brak wyników

Temat

25 października 2019

Red Bull Rampage 2020

0 653

Już dziś w Virgin w stanie Utah dojdzie do najważniejszej rywalizacji w świecie rowerowego freeride’u. Red Bull Rampage to impreza, która rozpala wyobraźnię fanów ekstremalnego kolarstwa górskiego. Jedynym Polakiem w stawce 20 najlepszych zawodników świata będzie Szymon Godziek. Początek transmisji w piątek 25 października o godz. 18:00. Zawody będzie można oglądać z polskim komentarzem Macieja Kiwaka i Tadeusza Molskiego na stronie www.redbull.pl/rampage i przy okazji wygrać unikalne nagrody. Polski komentarz dostępny będzie także w Red Bull TV.

 

 

POLECAMY


Red Bull Rampage to najbardziej widowiskowa i zarazem najbardziej ekstremalna impreza rowerowa na świecie. Zawodnicy muszą pokonać drogę od startu do mety wybudowaną wcześniej przez siebie trasą, skacząc na rowerach kilkadziesiąt metrów w dół, co niestety bardzo często kończy się spektakularnymi upadkami. Rok temu przekonał się o tym Szymon Godziek, który ostatecznie zajął 8. miejsce w stawce dziewiętnastu sklasyfikowanych zawodników. Wszystko odbywa się w ekstremalnie trudnych warunkach na skałach w górskim Parku Narodowym Zion w Utah. Sędziowie oceniają przede wszystkim poziom trudności linii, którą wybrali zawodnicy. Dla uczestników sam udział w imprezie to wyróżnienie i jednocześnie wielkie wyzwanie. Dramatycznych sytuacji, upadków i zwrotów akcji tu nie brakuje.

– Red Bull Rampage 2019 odbywa się w tym samym miejscu co rok temu, więc skorzystam z trasy i przeszkód, które kopałem w ostatniej edycji. Muszę ją o...

Pozostałe 70% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • 10 wydań czasopisma "bikeBoard"
  • Dodatkowe artykuły niepublikowane w formie papierowej
  • Dostęp do wszystkich archiwalnych wydań magazynu oraz dodatków specjalnych...
  • ...i wiele więcej!
Sprawdź

Przypisy