Dział: bB info ekwipunek

Działy
Wyczyść
Brak elementów
Wydanie
Wyczyść
Brak elementów
Rodzaj treści
Wyczyść
Brak elementów
Sortowanie

Focus: pierwsza lampka rowerowa o jasności 5000 lumenów i wadze 49 g

Do 25 kwietnia 2022 trwa na Kickstarterze kampania, w której można wspomóc twórców pierwszej tak mocnej lampki rowerowej na Ziemi.

Czytaj więcej

Endura wprowadza autorską kolekcję butów

Szkocka Endura posiadała do tej pory niemalże kompletną kolekcję odzieży i wyposażenia MTB, w tym kultowe wodoodporne ciuchy, ochraniacze i kaski, które zdążyły zawładnąć już sercami użytkowników traili i górskich szlaków i torów BMX. Dziś oferta poszerza się o kolekcję butów MTB. 

 

 

Czytaj więcej

Buty Endura MT500 Burner Clipless

Zaawansowane buty do jazdy w terenie współpracujące z pedałami zatrzaskowymi.

Czytaj więcej

Buty Endura MT500 Burner Flat

Zaawansowane buty do jazdy w terenie zaprojektowane do jazdy na pedałach platformowych.

Czytaj więcej

Buty Endura Hummvee Flat

Buty rowerowe w stylu skate, idealnie sprawdzające się na rowerze i w codziennym użytkowaniu poza rowerem.

Czytaj więcej

Kielce Bike-Expo 2019

W niniejszym reportażu chcemy pokazać, jak wyglądały tegoroczne targi rowerowe. Najpierw przedstawiamy nowości wyłowione przez nas na stoiskach wystawców, następnie zdradzamy, o czym mówiło się w kuluarach, i próbujemy ocenić omawiane wydarzenie.

Czytaj więcej

Personalizacja flamastrem

Bez względu na to, co kto myśli o tatuażach, nurt indywidualizacji się rozwija i oferowany jest często w całkiem niespodziewanych... produktach. Bo każdy chce mieć wyjątkowy rower i wyróżnienie w formie różowych piast nie zadowala. Ale co z innymi produktami, takimi jak kaski czy buty? A ramy? Rzeczywiście, można zaprosić do współpracy tatuatora, który zawrze historię twojego życia na goleniach i kręgosłupie, czyli... widelcu i ramie rowerowej. I będzie to bezbolesne.

Czytaj więcej

Sprytne narzędzia

Małe, lekkie i zaprojektowane z pomysłem, aby dobrze pełnić swoją funkcję. Oto wybór przydatnych gadżetów na sezon 2020.

Czytaj więcej

Szosą, lasem, szutrem…

Graveling wziął świat szturmem, ale doskonalenie roweru na takie warunki idzie w wielu kierunkach. Z jednej strony upraszczane są konstrukcje i doskonalona jest technologia materiałowa, co najdobitniej widać w ogumieniu. Z drugiej – pojawiają się stosunkowo skomplikowane rowery wspomagane elektrycznie. Dokąd to wszystko zmierza? Obserwujemy z zaciekawieniem.

Czytaj więcej

Ceramic Speed

Optymalny napęd w rowerze miałby 14 rzędów, jedną przerzutkę i łańcuch z uszczelnianymi ogniwami. Nie, w przyszłym roku jeszcze nie będzie rowerów z takim osprzętem. Ale wyraźnie przeczuwamy poważną rewolucję w dziedzinie stosowanych części transmitujących siłę kolarza.

Czytaj więcej