Dołącz do czytelników
Brak wyników

Sport

1 lipca 2019

5 powodów by wziąć udział w Carpathian MTB Epic, na najważniejszym etapie w Europie Wschodniej!

0 508

Wreszcie lato jest z nami. W naszym poszukiwaniu autentycznych przeżyć MTB, rumuńskie Karpaty wydają się być niezwykłymi górami dzięki wspaniałym  krajobrazom, trudnym terenom oraz trasie typu "old-school".

Jeżeli poszukujecie odkryć ponownie prawdziwą naturę MTB oraz mieć niezapomniane przeżycia społeczne i wielokulturowe  w Rumunii, oto kilka powodów, dlaczego powinniście pomyśleć o  dołączeniu do  Carpathian MTB Epic, w okresie  1-4 sierpnia:

POLECAMY

1. Bajkowy krajobraz, który można opisywać tylko jako raj MTB. Będziecie się cieszyć dramatycznymi krajobrazami, uwydatniającymi skomplikowane struktury starych szlaków i dumnych przełęczy górskich, czekających na to, by być odkrywane. Jest to naprawdę niezapomniana podróż, rozpoczynająca się na pograniczu epok i światów, w miejscu pełnym mitów i legend. W Górach Bucegi. Dajcie sobie szansę podziwiać ten zaskakujący krajobraz!  

2. Trasy. Trasy o długości 173 km, z podjazdami 8.050 metrów, to wspaniałe wyzwanie fizyczne oraz doświadczenie mogące zmienić Wam perspektywę życia. Nowe trasy, z których większość nigdy nie była odkryta przez rowerzystów, prowadzą przez unikalne parki przyrody i dzikie regiony Europy i stanowić będą drogę do zapierających dech w piersiach doświadczeń.

3. Wieś na poziomie olimpijskim oraz najlepsze usługi. Wszyscy uczestnicy są zakwaterowani we wsi, która ma dwie główne zalety:  uczestnicy z całego świata mogą mieć szerokie doznanie wielokulturowe a po drugie, mogą się cieszyć na koniec dnia z komfortu ciepłego łóżka w 3* hotelu. Jednocześnie będą do Waszej dyspozycji pełne wyżywienie (śniadanie, posiłki regeneracyjne i kolacja) oraz impreza pożegnalna z posiłkami podanymi w ramach bufetu szwedzkiego, wszystko to - możliwości dzielenia się historyjkami  i nawiązania nowych przyjaźni.

4. Inne usługi (pomoc medyczna, mycie rowerów, pomoc mechaniczna, tymczasowe planowanie, śledzenie przez GPS, strefa relaksu itp.) – zostały opisane w dziale Pakiety i usługi wyścigowe. Basen, sauna,  pub oraz cały szereg relaksujących gier i zajęć są do dyspozycji we wsi. Jest tu przyjazne, znajome środowisko oraz relaksujący nastrój w przypadku gdybyście chcieli zabrać ze sobą swoich bliskich.   

5. Zaskakujące widoki. W odległości tylko 13 km od wsi znajduje się Zamek Drakuli, budowla, która zafascynowała i inspirowała przez setki lat. Wspaniała twierdza, służąca na początku jako punkt celny a później wykorzystywana jako szpital, rezydencję królewską a obecnie muzeum, wiąże się z legendą Drakuli za pośrednictwem powieści Brama Stokera. Ta sama powieść stała się filmem odnoszącym także wielki sukces. Zamek Drakuli wita corocznie 800.000 zwiedzających, nie powinno się go przegapić! Niedaleko znajduje się Kościół Czarny w Braszowie – piękny zabytek gotycki wzniesiony prawie 500 lat temu.  

6. Bawcie się! Zagospodarujcie sobie kilka dni dodatkowych oprócz dni zawodów, aby wziąć udział w świetnych zajęciach i zbierać wspaniałe wspomnienia. Lato – to niesamowity czas by cieszyć się Rumunią. Braszów, najbardziej zbliżone miasto, jest wspaniałą mieszaniną między tradycynym urokiem a nowoczesnym życiem miasta. Turyści korzystają z najwyższej jakości restauracji i wzbogacają swoje media społecznościowe o zdjęcia...

Artykuł jest dostępny w całości tylko dla zalogowanych użytkowników.

Jak uzyskać dostęp? Wystarczy, że założysz bezpłatne konto lub zalogujesz się.
Czeka na Ciebie pakiet inspirujących materiałow pokazowych.
Załóż bezpłatne konto Zaloguj się

Przypisy