Dołącz do czytelników
Brak wyników

Sport

16 listopada 2019

Alta Via Stage Race powraca w 2020

191

Poranek 1 listopada był długo wyczekiwany przez chętnych na udział w AVSR 2020. Zapisy ruszyły o 6 rano, po zaledwie godzinie sprzedano 42 wejściówki na 100 dostępnych w formule HERO !!!

Siódma edycja tej wyjątkowej włoskiej etapówki MTB zostanie rozegrana po  trzech latach przerwy, w dniach 12–20 czerwca 2020 roku. Organizatorzy planują prolog i osiem etapów, blisko 500 km z prawie 20000 m przewyższenia. Trasa w większości poprowadzona niezwykłym górskim szlakiem Alta Via dei Monti Liguri, start w Ricco del Golfo (La  Specia), meta w Pigna (Imperia). Zapowiada się niezwykła przygoda w pięknej górzystej Ligurii, wiele pięknych kilometrów po świetnej trasie, zapewniającej opócz dużej ilości frajdy z jazdy również mnóstwo spektakularnych widoków. I do tego niezapomniana świetna atmosfera w trakcie całego tygodnia, tworzona zarówno przez bikerów na trasie i poza nią, jak i przez przyjaznych orgów, obsługę wyścigu i gospodarzy kolejnych miasteczek zawodów.

Ekipa bikeBoard’u brała udział w ostatniej edycji w 2016 roku. Relacja z imprezy. W 2020 też nas tam nie zabraknie – już nie możemy się doczekać!

Rejestracja w promocyjnej cenie tylko do 17 listopada, zostało niewiele miejsc i czasu. Więcej informacji o wyścigu, możliwych wariantach udziału (oprócz najbardziej wymagającego HERO możliwy również udział w  innych formułach, w tym E-bike) oraz  rejestracja pod adresem altaviastagerace.it

 

 

Przypisy