Dołącz do czytelników
Brak wyników

Temat

28 stycznia 2020

BIKE EXPO – Narodowy Test Rowerowy
Już 4-5 kwietnia 2020

0 682

Czwarta edycja „BIKE EXPO – Narodowy Test Rowerowy” już  4 - 5 kwietnia 2020 roku na stadionie PGE Narodowym. 

Wystawa oraz testy rowerów i akcesoriów, mistrzowie i gwiazdy kolarstwa, MTB i triathlonu oraz spotkania ze sportowcami i specjalistami, które poprowadzą znani i uwielbiani dziennikarze. To wszystko już w pierwszy kwietniowy weekend w Warszawie. Nowością 2020 będą odbywające się równocześnie dwa nowe Wydarzenia: RUN SHOW i SWIM SHOW.

 

POLECAMY

 

 

 

O kolejnej edycji organizator, Arkadiusz Walus opowiedział podczas nieformalnego wyścigu na torze kolarskim w Pruszkowie, pomiędzy zawodnikami amatorskiego „BIKE EXPO Narodowy Team”, a zaproszonymi przedstawicielami mediów branżowych. Redakcje Tur De Tur, Szosa, Eurosport oraz Facetpo40.pl reprezentował Adam Probosz, Mariusz Czykier i debiutująca Michalina Probosz. Naszosie.pl nie szczędziło w środkach i wystawiło Mistrzynię torową, Monikę Skórę. Na torze debiutował też Naczelny Kolarsko.pl Tomasz Czernik, ale pod okiem dwukrotnego Mistrza Polski Grzegorza Drejgiera szybko pokazał klasę i siłę. Internetowych blogerów reprezentował sam Król Rowerów Mikołaj Pytel, natomiast redakcja NTN Snow&MORE zamiast kolarza Michała Szyplińskiego oddelegowała super kolarza, Piotra Klina. Wynik łatwo więc przewidzieć.

 

 

 

 

„BIKE EXPO Narodowy Team” reprezentowali Piotr Zelt (ze złamanym palcem), Tomasz Stępień, Radek Różycki, Mateusz Błach oraz Prezes - Arkadiusz Walus, który w wyścigach, jako gospodarz zajmował dalekie pozycje, ale na koniec wykręcił 1610 Wattów, zamykając usta niedowiarkom. 

 

 

 

 

BIKE EXPO - Narodowy Test Rowerowy

 "BIKE EXPO - Narodowy Test Rowerowy" to wydarzenie podczas którego, na starcie sezonu można poznać rynkowe nowości, testować je i porównywać bezpośrednio w jednym miejscu i czasie, spotkać sportowców profesjonalnych i amatorów, oraz dyskutować z najlepszymi specjalistami i blogerami na nurtujące użytkowników rowerów tematy. Oto, jak to wygląda w praktyce:

Wystawa rowerów i akcesoriów dla wszystkich użytkowników zajmie dwa piętra  stref VIP i SMC stadionu PGE Narodowego. Ponad 80-ciu wystawców zaprezentuje około 150 marek z całego świata. Dodatkowo wiele z nich będzie można kupować w strefach sprzedażowych na miejscu lub online, z dostawą na drugi dzień. 

Testy porównawcze rowerów wszystkich kategorii. Płyta PGE Narodowego jest doskonała do bezpiecznego testowania rowerów, ponieważ dach zabezpiecza nas przed kaprysami pogody. Wymaga jednak zbudowania torów testowych MTB, SZOSA, PUMPTRACK oraz podjazdów dla rowerów e-bike. Główną zaletą rowerów elektrycznych jest łatwość pokonywania podjazdów i testujący muszą mieć możliwość sprawdzenia tej funkcji. 

 

 

 

 

Pięćdziesięciu gości specjalnych! Blisko 30 spotkań z gwiazdami i mistrzami kolarstwa oraz specjalistami. Prezentacje oraz wykłady i szkolenia. Opowieści, slajdowiska i porady. A także dyskusje na ważne tematy. Tym razem odbędą się w stadionowej sali konferencyjno – kinowej oraz strefie spotkań w Stadium Media Center. Przez całe dwa dni, po 45 minut każde.

 

 

 

 

Partnerzy „BIKE EXPO – Narodowy Test Rowerowy 2020”

PARTNER GŁÓWNY 

Tour de Pologne oraz Lang Team, oczywiście z niesamowitym Czesławem Langiem na czele.

 

PARTNERE SPORTOWY

DECATHLON POLSKA – właściciel 58 sklepów sportowych w Polsce, z których pierwszy w Olsztynie, otwarty w 2019 jest sklepem ekologicznym, wyposażonym w panele słoneczne, ławki solarne czy turbiny wiatrowe. Obok sklepu jest dostępne dla wszystkich mieszkańców boisko i ładowarka do aut elektrycznych.

 

PARTNERE TECHNOLOGICZNY 

BAFANG POLSKA, jeden z wiodących azjatyckich producentów komponentów do e-mobilności i kompletnych e-układów napędowych, który otworzył swoją fabrykę w Polsce w roku 2019, skąd dostarcza wyposażenie dla czołowych producentów e-bike na świecie.

 

BIKE EXPO a spadek popularności targów

Warto też wspomnieć, dlaczego "BIKE EXPO - Narodowy Test Rowerowy" tak się rozwija i to w sytuacji, kiedy wiele imprez targowych w Polsce i za granicą notuje spadki, albo wręcz znika z rynku.

 

Dariusz Borowiak - Marketing & QC Manager SHIMANO POLSKA, jednego z głównych Wystawców tej edycji BIKE EXPO tak mówi o wydarzeniu: 

„Zachodzące na świecie zmiany kulturowe, zwłaszcza w zakresie szybkości przekazu informacji, mocno zmieniły relacje pomiędzy producentem, a ostatecznym użytkownikiem. Doszliśmy do poziomu...

Pozostałe 70% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • 10 wydań czasopisma "bikeBoard"
  • Dodatkowe artykuły niepublikowane w formie papierowej
  • Dostęp do wszystkich archiwalnych wydań magazynu oraz dodatków specjalnych...
  • ...i wiele więcej!
Sprawdź

Przypisy