Dołącz do czytelników
Brak wyników

Sport

20 sierpnia 2019

Dawid Godziek kończy sezon na podium Mistrzostw Świata wyróżniony nagrodą specjalną!

438

Ostatni przystanek sezonu rowerowego Dawid Godziek zakończył wymarzonym rezultatem – brązowym medalem Pucharu Świata podczas Crankworx Whistler w Kanadzie. Zawody stanowiły ostatni przystanek diamentowej serii mistrzostw FMB World Tour, w których Dawid bierze udział zaledwie od kilku miesięcy i z sukcesem prześciga weteranów.

Już po pierwszym sezonie startów zawodnik znalazł się w samej czołówce światowego rankingu, który możecie zobaczyć klikając w link poniżej!

POLECAMY

              //www.fmbworldtour.com/en/Rankings/9/FMB-World-Ranking.html             

„Tor był naprawdę wymagający i techniczny, a treningi utrudnione przez warunki pogodowe. Mimo wszelkich przeciwności wykonałem zaplanowany przejazd, który dał mi 3 miejsce. Tutaj nie było miejsca na najmniejszy błąd, a każda przeszkoda miała wielkie znaczenie w punktacji. Czas na zasłużony odpoczynek… na rowerze w górach J” – podsumowuje Dawid. Finałowy przejazd naszego rodaka możecie zobaczyć na jego Instagramie!

Dodatkowo, Dawid został wyróżniony spośród zawodników wszystkich dyscyplin jako „Crankworx World Tour Breakthrough Athlete of the Year...

Pozostałe 70% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • 10 wydań czasopisma "bikeBoard"
  • Dodatkowe artykuły niepublikowane w formie papierowej
  • Dostęp do wszystkich archiwalnych wydań magazynu oraz dodatków specjalnych...
  • ...i wiele więcej!
Sprawdź

Przypisy