Dołącz do czytelników
Brak wyników

Temat

12 listopada 2019

Nowy Cannondale SuperSix EVO Neo
Elektryczny rower szosowy zbudowany, byś mógł latać.

0 743

Cannondale, marka premium firmy Dorel Industries, Inc. wprowadza na rynek nowego SuperSix EVO Neo - elektryczną wersję swojej ponadczasowej wyścigowej szosówki - SuperSix EVO. SuperSix EVO Neo zachowuje lekkość, właściwości jezdne i wrażenia z jazdy znane z oryginału, ale z dyskretnym wspomaganiem, które pozwala oswajać podjazdy i wiatr.

 

POLECAMY

 

 

Elektryczny, ale wciąż bardzo aero

Nieelektryczny brat SuperSix EVO Neo to najszybszy lekki rower na rynku. Elektryczna wersja korzysta z tych samych osiągnięć optymalizacji aerodynamicznej. „Wiemy, że redukcja oporu ma ogromny wpływ na prędkość i osiągi podczas jazdy na rowerze”, powiedział Nathan Barry, inżynier projektu Cannondale. „Dotyczy to również rowerów e-road; redukcja oporu pozwala jechać szybciej, zwłaszcza gdy kolarz przekracza próg wspomagania (25 km/h). ”W ramie zastosowano rurki przekrojach w kształcie kadłuba statku, które mogą generować do 30% mniej oporu niż okrągłe rurki o porównywalnej wielkości. Komponenty takie jak elegancka kierownica SAVE SystemBar, mostek KNØT i sztyca 27 KNØT pomagają utrzymać niski opór i wysokie prędkości.

 

 

 

 

 

11,3 kg

Ten elektryk jest naprawdę lekki. Cannondale połączył swoją zastrzeżoną konstrukcję z włókna węglowego BallisTec ze światowej klasy lekkim układem napędowym X35 firmy Mahle ebikemotion. Model SuperSix EVO Neo 1 waży zaledwie 11,3 kg w rozmiarze L, zapewniając taką responsywność i zwrotność, że ​​łatwo zapomnieć, że SuperSix EVO Neo to rower elektryczny, dopóki nie zacznie pomagać pod górę.

 

 

 

 

Wspomaganie

Napęd Mahle ebikemotion składa się z lekkiego silnika o mocy 250 W w tylnej piaście i ukrytego w ramie akumulatora 250 Wh, oferującego trzy poziomy "idealnego” wspomagania aż do 20 km/h (USA) lub 25 km/h (Unia Eu...

Pozostałe 70% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • 10 wydań czasopisma "bikeBoard"
  • Dodatkowe artykuły niepublikowane w formie papierowej
  • Dostęp do wszystkich archiwalnych wydań magazynu oraz dodatków specjalnych...
  • ...i wiele więcej!
Sprawdź

Przypisy