Dołącz do czytelników
Brak wyników

Temat

12 listopada 2019

Nowy Cannondale SuperSix EVO Neo
Elektryczny rower szosowy zbudowany, byś mógł latać.

0 286

Cannondale, marka premium firmy Dorel Industries, Inc. wprowadza na rynek nowego SuperSix EVO Neo - elektryczną wersję swojej ponadczasowej wyścigowej szosówki - SuperSix EVO. SuperSix EVO Neo zachowuje lekkość, właściwości jezdne i wrażenia z jazdy znane z oryginału, ale z dyskretnym wspomaganiem, które pozwala oswajać podjazdy i wiatr.

 

 

 

Elektryczny, ale wciąż bardzo aero

Nieelektryczny brat SuperSix EVO Neo to najszybszy lekki rower na rynku. Elektryczna wersja korzysta z tych samych osiągnięć optymalizacji aerodynamicznej. „Wiemy, że redukcja oporu ma ogromny wpływ na prędkość i osiągi podczas jazdy na rowerze”, powiedział Nathan Barry, inżynier projektu Cannondale. „Dotyczy to również rowerów e-road; redukcja oporu pozwala jechać szybciej, zwłaszcza gdy kolarz przekracza próg wspomagania (25 km/h). ”W ramie zastosowano rurki przekrojach w kształcie kadłuba statku, które mogą generować do 30% mniej oporu niż okrągłe rurki o porównywalnej wielkości. Komponenty takie jak elegancka kierownica SAVE SystemBar, mostek KNØT i sztyca 27 KNØT pomagają utrzymać niski opór i wysokie prędkości.

 

 

 

 

 

11,3 kg

Ten elektryk jest naprawdę lekki. Cannondale połączył swoją zastrzeżoną konstrukcję z włókna węglowego BallisTec ze światowej klasy lekkim układem napędowym X35 firmy Mahle ebikemotion. Model SuperSix EVO Neo 1 waży zaledwie 11,3 kg w rozmiarze L, zapewniając taką responsywność i zwrotność, że ​​łatwo zapomnieć, że SuperSix EVO Neo to rower elektryczny, dopóki nie zacznie pomagać pod górę.

 

 

 

 

Wspomaganie

Napęd Mahle ebikemotion składa się z lekkiego silnika o mocy 250 W w tylnej piaście i ukrytego w ramie akumulatora 250 Wh, oferującego trzy poziomy "idealnego” wspomagania aż do 20 km/h (USA) lub 25 km/h (Unia Europejska); właśnie wtedy, gdy jest to potrzebne, i niezauważalne, gdy nie jest. Zintegrowany przycisk sterowania zlokalizowany na górnej rurze pozwala wybrać poziom wspomagania i monitorować naładowanie akumulatora w czasie jazdy, wtopiony w ramę, utrzymuje “czysty” wygląd kierownicy.

 

 

 

 

Komunikacja

SuperSix EVO Neo oferuje kolarzom nowy sposób komunikacji z rowerem i zupełnie nowe przeżycia z jazdy. Zintegrowany czujnik w kole bezprzewodowo komunikuje się z aplikacją Cannondale, aby dostarczać za pośrednictwem smartfona niezwykle dokładne dane o prędkości, trasie i odległości, a także zapewniać szczegółowe informacje o rowerze i wysyłać przypomnienia serwisowe.

 

 

 

Kolekcja

Linia SuperSix EVO Neo obejmuje trzy modele z hamulcami tarczowymi dostępne w rozmiarach S, M i L. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Więcej informacji na temat  SuperSix EVO Neo znajdziecie na stronie www.cannondale.com

 

 

 

Przypisy