Rajdy dla Frajdy 2020 – Małopolska i Podkarpacie

Sport

Czas posuchy wreszcie dobiegł końca! Wydaje się być to wręcz irracjonalne, ale w końcu po okresie izolacji i społecznego dystansu mamy możliwość zaprosić was na szosowe ściganie i to na naszym podwórku! Już w najbliższą sobotę (18.07) w Myślenicach – zostanie rozegrany wyścig szosowy z cyklu ‘Rajdy dla Frajdy’ czyli GRAND PRIX AMATORÓW NA SZOSIE "Rowerem przez Polskę".

 

Jest to już kolejna odsłona dobrze znanego i przede wszystkim lubianego przez uczestników cyklu wyścigów obejmujących całą Polskę. Tym razem charakter trasy w szczególności przypadnie do gustu osobom lubiącym wspinaczki, na niemal 120 kilometrowej trasie nagromadziło się ponad 2000 metrów przewyższenia, a wisienką na torcie będzie finałowa wspinaczka i meta ulokowana na szczycie góry Chełm. Każda osoba która zdecyduje się zmierzyć z tymi wyzwaniami zostanie sowicie wynagrodzona urokliwymi widokami jakie oferuje Beskid Wyspowy. Dlatego też serdecznie was zapraszamy do Hali „Sport Myślenice”, ul. Zdrojowa 9, start godzina 11. Nas tam nie zabraknie, Was też nie może! 

 

Dla każdego komu byłoby mało sportowej rywalizacji okraszonej licznymi podjazdami, zapraszamy następnego dnia, tj. w niedzielę (19.07) na kolejną odsłonę frajdowej rywalizacji. Tym razem miejscowością, która będzie gościć barwny peleton, jest Dybawka koło Przemyśla. Tak jak i dnia poprzedniego o godzinie 11:00 rozpocznie się start edycji w iście górskim charakterze z dwoma tysiącami metrów przewyższenia na 115-km trasie. Tu też nie zabraknie pięknych widoków, ale w zdecydowanie bardziej dzikiej scenerii, pukającej już do wschodnich kresów kraju.

Jeśli jeszcze wasze kalendarze mają niezakreślone miejsce, czym prędzej to naprawcie i widzimy się w najbliższy weekend na zawodach z serii Rajdy dla Frajdy! 

 

Przypisy