Dołącz do czytelników
Brak wyników

Sport

4 lipca 2019

Zdobądź te 4 wieże w Ochotnicy Dolnej w samym sercu Gorców

211

Jeździsz MTB??? Myślisz, że już wszystko widziałeś??? Wydawało Ci się, że ciężej już być nie może??? Chcesz zasmakować w "PURE MTB" w dzikich okolicznościach przyrody???

Już niedługo będziesz miał okazję zweryfikować swoje spojrzenie na imprezy MTB w Polsce. Już niedługo w dniach 15-18 sierpnia 2019 w Ochotnicy Dolnej w samym sercu Gorców, niepozornych, ale dzikich i pięknych gór w cieniu Tatr, będziesz mógł przeżyć przygodę życia! Na trasie będziesz pytał się "Co ja robię tu?", będziesz zaliczał zgodny, ale na mecie będziesz miał tą jedyną w swoim rodzaju satysfakcję: ZROBIŁEM TO, Pokonałem siebie i te przeklęte Gorce!!!

4Towers - to najcięższy wyścig etapowy jaki wytyczono w Polsce, urozmaicone trasy, strome podjazdy, najdłuższe zjazdy, piękne widoki, wspaniałe jedzenie i góralskie klimaty jaki czekają na Ciebie już wkrótce. Jeśli chcesz przeżyć przygodę życia... pokonaj je...GORCE i zdobądź te 4 wieże!!! Dasz radę??? Przekonamy się już 18 sierpnia na mecie IV etapu!!! Zapraszamy na stronę organizatora

www.ochotnicamtb4towers.pl

 

Przypisy