Autor: Piotr Kisielewski

    

Działy
Wyczyść
Brak elementów
Wydanie
Wyczyść
Brak elementów
Rodzaj treści
Wyczyść
Brak elementów
Sortowanie

ProX Soft

Cena: 99 zł
Aljot, www.aljot.pl

Czytaj więcej

Garmin Varia RCT715

Garmin stara się o bezpieczeństwo rowerzystów. Przykładowo w wielu licznikach i zegarkach umieszczono systemy wykrywające zderzenia, wywrotki czy inne gwałtowne zdarzenia automatycznie powiadamiające bliskich kolarza, który im uległ. Wysyłają dokładną pozycję oraz ułatwiają wezwanie pomocy.

Czytaj więcej

Garmin Fēnix 7X Solar Edition

Cena: 899,99 euro
Masa: 97 g
Garmin, www.garmin.com

Postęp w rozwoju zegarków treningowych, jaki możemy obserwować w ostatnich latach, jest nieprawdopodobny i fascynujący. I chociaż przy każdej premierze mamy wrażenie, że to już kres możliwości, to szybko się okazuje, że tempo rozwoju technologii nie zwalnia.
 

Czytaj więcej

Coros Vertix 2 Apex Pro Pace 2

O firmie Coros mogliśmy pierwszy raz usłyszeć w roku 2016 przy okazji projektu typu kickstarter ich kasku Linx. Był on na tyle innowacyjny, że umożliwiał bezpieczne prowadzenie rozmów podczas jazdy, a także słuchanie muzyki oraz komend nawigacyjnych dzięki przewodnictwu kostnemu.

Czytaj więcej

ProX Polluks

Cena: 99 zł
Aljot, www.aljot.pl

Czytaj więcej

NotiOne go!

Cena: 99 zł
Masa: 8 g
notiOne, www.notione.pl

Czytaj więcej

Wielka pętla wokół Tatr (1 dzień na rowerze)

Ten tekst powstał w czasach, gdy na Słowację można było wjechać tylko po okazaniu paszportu lub dowodu osobistego, w sklepach i gospodach płaciło się słowackimi koronami, a asfalty na Słowacji wciąż były lepsze od naszych (teraz jest mniej więcej podobnie). Jeśli macie ochotę na wspominki, jak to było, gdy dopiero nieśmiało kosztowaliśmy europejskiego życia, zapraszamy do lektury. 

Czytaj więcej

Polar Vantage V

Cena: 2149 zł – solo, 2349 zł z opaską H10

Czytaj więcej