Dołącz do czytelników
Brak wyników

Temat , Sport

14 kwietnia 2020

GARMIN MTB SERIES CONNECT

83

Spędzasz dużo czasu na trenażerze i znasz na pamięć najpopularniejsze trasy w aplikacjach treningowych? Dołącz do wirtualnej zabawy i wykręć najlepszy wynik na trasach zawodów Garmin MTB Series. W towarzyszących rywalizacji konkursach masz szansę wygrać jeden z trzech liczników rowerowych GPS Garmin Edge 130.

 

17 kwietnia wystartuje wirtualna zabawa dla wszystkich użytkowników urządzeń Garmin, Tacx i innych trenażerów. Co trzy dni, w grupie Garmin MTB Series Connect w aplikacji Garmin Connect, pojawiały się będą wyzwania, w ramach których rywalizować będzie można na trasach zawodów w Gdańsku, Kolbudach i Sopocie.

 

 

 

 

17-19.04.2020 w godz 00:00 do godz 16:00 trasa Gdańsk

20-22.04.2020 w godz 00:00 do godz 16:00 trasa Kolbudy 

23-25.04.2020 w godz 00:00 do godz 16:00 trasa Sopot 

 

KRĘĆ, AŻ OSIĄGNIESZ NAJLEPSZY WYNIK

By wziąć udział w zabawie wystarczy zarejestrować się na stronie startlist.pl/zapisy i dołączyć do grupy Garmin MTB Series Connect w aplikacji Garmin Connect. Za jej pośrednictwem będzie można pobrać trasy kolejnych etapów na urządzenie Garmin sparowane z trenażerem. Przez 64 godziny każdą z nich będzie można pokonać dowolną liczbę razy. Jednak link do najlepszego wyniku w aplikacji Garmin Connect należy wysłać do godz. 16:00 ostatniego dnia każdego etapu na adres: garminmtb@gmail.com (można to zrobić bezpośrednio z aplikacji Garmin Connect). Na podstawie zgłoszeń przygotowana zostanie oficjalna klasyfikacja każdego etapu.  

 

WYGRAJ GARMIN EDGE 130

W czasie Garmin MTB Series Connect na profilu facebook.com/mtbseries rozegrane zostaną trzy konkursy, w których wygrać będzie można liczniki Garmin Edge 130. Szczegóły podane zostaną wraz zapowiedzią każdego etapu (16, 19 i 22 kwietnia). Wszyscy uczestnicy zabawy otrzymają także 10% zniżki na opłatę startową na jedne zawody z cyklu Garmin MTB Series, które w związku z obecną sytuacją przesunięte zostały na wrzesień i październik 2020 roku.

 

 

 

 

Już teraz w grupie Garmin MTB Series Connect w aplikacji Garmin Connect dostępne są trasy testowe, które pozwalają przygotować się do rywalizacji. Filmy, ze wskazówkami dotyczącymi tego, jak dołączyć do zabawy, znaleźć można na stronie: www.mtbseries.pl 

 

Garmin MTB Series Connect śledź na bieżąco na stronach:

facebook.com/garminpolska

facebook.com/mtbseries

 

 

 

INFO GARMIN


Od ponad 30 lat Garmin jest pionierem w wykorzystywaniu systemu GPS w nawigacji, oprogramowaniu i urządzeniach bezprzewodowych dedykowanych osobom prowadzącym aktywny tryb życia. Marka dostarcza rozwiązania dla pięciu głównych gałęzi jakimi są motoryzacja, lotnictwo, żegluga, outdoor i rekreacja. Więcej informacji dostępnych jest w wirtualnym centrum prasowym Garmin pod adresem garmin.com/newsroom, Dodatkowe informacje można także uzyskać kontaktując się działem Media Relations albo odwiedzając nasz profil na Facebooku.

 

Garmin International Inc. jest spółką zależną od Garmin Ltd. (Nasdaq: GRMN). Garmin Ltd. jest zarejestrowany w Szwajcarii, a spółki od niego zależne znajdują się Stanach Zjednoczonych, na Tajwanie oraz w Zjednoczonym Królestwie. Garmin, quatix, fēnix, BlueChart, Navionics, GPSMAP i Fusion są zarejestrowanym znakami handlowymi, Fusion-Link, SailAssist, Garmin Pay, Body Battery, UltraTrac, QuickFit, GHC, GNX and EmpirBus są znakami towarowymi należącymi do Garmin Ltd. oraz spółek od niego zależnych. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Przypisy