Dołącz do czytelników
Brak wyników

Temat , Sport

17 września 2020

Zawody enduro Dukielska Wyrypa już 19 września

0 409

Stowarzyszenie Enduro MTB Podkarpacie oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Dukli zaprasza 19 września 2020r. na pierwsze zawody w klimacie Enduro MTB organizowane w sercu Beskidu Niskiego - Dukli.

 

POLECAMY

Dukielska Wyrypa 2020 – Enduro MTB Trophy to pierwsze zawody w formule kolarstwa górskiego Enduro MTB organizowane w tak mało odkrytej części Polski jaką jest Dukielszczyzna. W związku z rozwojem kolarstwa górskiego, infrastruktury górskich ścieżek rowerowych oraz coraz większym zaangażowaniu środowiska i branży rowerowej w odmianę MTB jaką jest enduro, chcemy zorganizować tego typu wydarzenie na naszych rodzimych górach - zapewniają organizatorzy.

 

 

 

 

Dukielska Wyrypa 2020 to zawody, w których zawodnicy rywalizują w zupełnie nowej formule. Do pokonania będzie trasa z 5-ma punktami kontrolnymi, które trzeba będzie zebrać, aby zostać zakwalifikowanym. Na trasie zostaną oznaczone 2 odcinki specjalne, na których będzie mierzony czas przejazdu. Zawodnik z najlepszym czasem na obu tych odcinkach wygrywa. Zawodnicy będą mogli wybierać spośród kategorii HARDTAIL, FULL SUSPENSION oraz E-BIKE.

 

 

 

 

Naszą misją jest dostarczenie rywalizacji w klimacie zawodów Enduro MTB w przyjaznej atmosferze, dbając o promocję lokalnych marek, wyrobów i usług. Chcemy zebrać jak najwięcej pasjonatów górskiej przygody na rowerze, którzy wspólnie staną w szranki podczas tego wyścigu - dodają organizatorzy.

 

 

 

 

Jeśli chcecie sprawdzić więcej informacji zapraszamy do wydarzenia na FACEBOOKu,

a jeżeli już chcecie zapisać się na event, zapraszamy TUTAJ

 

 


 

Do zobaczenia w Dukli! My będziemy!

Przypisy